Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

 

fotoukrintercity kabina mawinista

5 років існування компанії «УЗШК» — саме час поділитися успіхами, які були досягнуті під керівництвом досвідчених начальників, завдяки злагодженому професійному колективу, а також постійному вдосконаленню та розвитку.

Ільчишин Василь Михайлович, керівник філії «УЗШК», розповів нашому виданню про успіхи роботи компанії за 5 років, а також поділився планами на найближче майбутнє.

 

— У лютому 2017 року Українській залізничній швидкісній компанії виповнюється 5 років. Василю Михайловичу, які основні результати діяльності компанії за цей період?

З травня 2012 року розпочалася діяльність УЗШК на 3 напрямках: Харкова, Львова, Донецька. В подальшому географія курсування швидкісних поїздів розширювалась. Так, тільки у 2014 році відкрито 5 нових напрямків: Трускавець, Тернопіль, Одеса, Кривий Ріг, Красноармійськ, а в грудні 2016 року вперше для пасажирів поїздів Інтерсіті+ відкрилися нові обрії міжнародних подорожей — впроваджено швидкісне сполучення Київ – Перемишль, що з’єднало Україну з Польщею.

На сьогодні на теренах залізниці України курсують 15 пар швидкісних поїздів категорії Інтерсіті+ та Інтерсіті, що з’єднують столицю України з великими промисловими, культурними, туристичними, курортними та обласними центрами країни (з Києва до Харкова, Львова, Трускавця, Красноармійська, Запоріжжя, Костянтинівки, Одеси, Тернополя), а також польським Перемишлем.

На даний час наявний швидкісний рухомий склад повністю задіяний у перевізному процесі. Попит на швидкісні залізничні перевезення постійно зростає. За весь період курсування швидкісних поїздів категорії Інтерсіті+ та Інтерсіті, ними перевезено понад 11,3 млн пасажирів. Так, в 2015 році вперше за рік перевезено понад 3 млн пасажирів, а в 2016 році близько 3,8 млн пасажирів.

Слід відмітити, що взятий Укрзалізницею у 2012 році курс на європейську схему організації перевезень, поступовий перехід з «нічних поїздів» на впровадження «денних швидкісних поїздів», спрямований на розвиток швидкісного руху, був не даремний. Підтвердженням цього є показники роботи компанії та сотні позитивних відгуків від задоволених пасажирів, які надходять на адресу компанії.

Крім того, звітний період 2016 року відзначився і видатною подією для розвитку швидкісного руху в Україні — перевезення десятимільйонного пасажира. Це свідчить про формування постійного пасажира швидкісного руху, про попит з боку пасажирів і як результат — про правильну стратегію розвитку залізничної галузі.

Необхідно відмітити, що фахівцями компанії постійно проводиться робота для покращення існуючого сервісу та забезпечення попиту пасажирів. Так, при проведенні аналізу населеності швидкісних електропоїздів в існуючих напрямках, сталою практикою підприємства є впровадження курсування додаткових пар поїздів на більш населених напрямках в святкові та передсвяткові дні. Призначено курсування другої пари поїздів в запорізькому сполученні (щоденне курсування), а також в дні з найбільшим попитом четверта пара до Харкова і третя — до Львова, у період літніх перевезень призначалась друга пара поїздів в одеському напрямку. Крім того, з урахуванням багаточисельних побажань пасажирів Криворіжжя, філією «УЗШК» було призначено курсування поїзда до Кривого Рогу. Після поповнення парку рухомого складу швидкісним поїздом чеського виробництва Skoda маршрутну мережу Української залізничної швидкісної компанії було доповнено новим сполученням, що з’єднало великі залізничні хаби: Харків – Київ – Вінниця.

Щодо сервісу у швидкісних поїздах, то на сьогодні великою популярністю серед пасажирів поїздів ІНТЕРСІТІ+ та ІНТЕРСІТІ користуються електронні проїзні документи — з 5 лютого 2013 року для пасажирів швидкісних поїздів запроваджено дію електронного квитка, який можливо купити через сайт booking.uz.gov.ua, самостійно роздрукувати та здійснити посадку в поїзд. Рівень використання електронних квитків перевищує 60%.

З вересня 2015 року на всіх маршрутах слідування швидкісних поїздів пасажирам надається послуга доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi за рахунок вартості плацкартної складової тарифу. В середньому в місяць кількість користувачів послуги близько 40 % від загальної кількості пасажирів.

Також необхідно акцентувати увагу на тому факті, що з метою підтримки найменш захищених верств населення, поїздами філії «УЗШК» у 2016 році перевезено понад 385,9 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 36 млн грн., незважаючи на відсутню компенсацію з бюджетів усіх рівнів. Крім того, за заявками координаційного штабу Міністерства оборони України безкоштовно здійснено евакуацію 251 хворих та поранених бійців АТО у супроводі медичного персоналу.

Філія «УЗШК» дякує всім своїм пасажирам, що для подорожі вони обирають саме швидкісні поїзди і запевняє, що і в подальшому буде прикладати максимум зусиль аби їх подорож була швидкісною, комфортною та приємною.

 

— За останні роки зросла популярність швидкісних поїздів. Які подальші перспективи розвитку швидкісного руху в Україні? Чи планується закупівля нових швидкісних поїздів? Які нові маршрути нас очікують?

— У 2012 році, на початку діяльності у підпорядкуванній компанії було 6 швидкісних міжрегіональних електропоїздів виробництва компанії «Hyundai Rotem», на сьогодні таких електропоїздів — 10 одиниць. Крім того, у підпорядкуванні компанії наразі знаходяться: 2 швидкісних міжрегіональних електропоїзда та 2 міжрегіональних поїзда у складі п’яти вагонів локомотивної тяги вітчизняного виробника ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», а також швидкісний поїзд чеського виробництва Skoda.

Але тенденція збільшення пасажиропотоку вимагає подальшого розвитку мережі швидкісного руху на залізницях України. Для цього в 2017 році передбачається закупівля 4 міжрегіональних швидкісних поїздів у складі вагонів локомотивної тяги у п’ятивагонній комплектації. Розрахункова окупність його становить близько 4 років, що в нинішніх умовах ефективного використання коштів Укрзалізниці є важливим аспектом.

За період експлуатації зазначений рухомий склад користується попитом у пасажирів, та за їх відгуками зарекомендував себе таким, що відповідає вимогам категорії пасажирських поїздів «Інтерсіті».

Рухомий склад поїздів буде використовуватися для перевезення пасажирів на освоєних маршрутах: 4-а пара Київ – Львів за новим маршрутом через Вінницю – Хмельницький – Тернопіль; 4-а пара Київ – Дніпро – Запоріжжя (або Красноармійськ), Одеса – Дніпро (сезонний, літній) за рахунок подовження маршруту курсування поїзда № 761/762 Київ – Одеса до Дніпра та зворотно (з організацією курсування нового поїзда та підв’язкою графіка руху); Одеса — Львів (за рахунок подовження маршруту поїздів Київ – Львів до Одеси та Київ – Одеса до Львова з наступним поверненням составів до місця приписки по трикутнику Київ – Львів – Одеса – Київ, Київ – Одеса – Львів – Київ); подовження маршруту поїзда Київ – Запоріжжя до Мелітополя (наявним парком).

 

 

 


Повну версію читайте в журналі «Українська залізниця» № 1-2 (43-44) 2017