Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

    Так, 8 березня поблизу Білозір’я Черкаської області сторонні особи розбили три вікна у вагонах поїзда № 6071 сполученням Черкаси – ім.Т.Шевченка. Того ж дня о 23:24 на станції Борщагівка-Технічна в Києві вандали розфарбували два вагони приміського електропоїзда.

У 2016-му році вандали втручалися в роботу приміського залізничного транспорту 70 разів. Їхні дії завдали галузі понад 1 млн грн збитків. Найпоширенішими порушеннями були крадіжка сидінь і дверей туалетів та биття скла.

ПАТ «Укрзалізниця» нагадує, що за вчинення актів вандалізму громадяни можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно зі статтею 110 (порушення правил користування засобами залізничного транспорту) та статтею 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також за статтею 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах) та статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

 http://uz.gov.ua/