Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

За словами директора з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева, здійснити капітальні інвестиції в такому обсязі компанії вдалося завдяки постанові КМУ, що дозволяє проводити капітальні інвестиції до затвердження консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця» на 2017 рік. «Проект фінансового плану вже погоджений правлінням товариства та направлений на розгляд і погодження до Мінекономрозвитку. Сподіваюся, що всі причетні міністерства та відомства оперативно погодять наш фінансовий документ, що сприятиме реалізації всіх програм з оновлення та зміцнення фінансової стабільності Укрзалізниці», - зазначив Андрій Рязанцев.

Нагадаємо, правління ПАТ «Укрзалізниця» визначило пріоритетним напрямком для інвестиційної діяльності оновлення та модернізацію рухомого складу, тому більша частина коштів - 815,9 млн грн - була направлена саме на ці програми.

Зокрема на виготовлення та придбання нового рухомого складу було спрямовано 314,6 млн грн. За цю суму вдалося придбати 12 пасажирських вагонів та виготовити власними силами на вагоноремонтних заводах ПАТ «Укрзалізниця» 134 вантажні вагони. А за перший квартал минулого року жодного нового вагона придбано не було.

Понад 501 млн грн було вкладено в модернізацію рухомого складу, що на 32% більше показника першого кварталу минулого року. Цьогоріч 154 млн грн спрямовано на модернізацію тягового рухомого складу, 303,5 млн грн – вантажних вагонів та 40,8 млн грн – пасажирських вагонів.

На капітальне будівництво в цьому році вже було спрямовано 297,7 млн грн. З них на будівництво Бескидського тунелю – 126,8 млн грн та 113,5 млн грн на реконструкцію та ремонт колії.

Джерело: ПАТ "Укрзалізниця"