Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Під час прес-конференцій у Харкові, Дніпрі та Одесі Войцех Балчун презентує основні аспекти стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на найближчі 5 років. Очільник галузі окреслить очікуваний ефект від реалізації стратегічних ініціатив у бізнес-вертикалях компанії: вантажні перевезення та логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво та сервіс. Менеджмент компанії також представить комплекс організаційних заходів, що має на меті перетворити компанію на лідера транспортно-логістичного ринку не лише України, а й Європи.

Нагадаємо, що стратегія розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 2017-2021 роки була схвалена правлінням компанії у квітні цього року. Документ визначає основні вектори розвитку залізничної галузі на найближчі п’ять років. Після обговорення в трудових колективах товариства стратегію розвитку ПАТ «Укрзалізниця» буде надано на розгляд наглядової ради ПАТ «Укрзалізниці» та Кабінету Міністрів України.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-конференціях Войцеха Балчуна на тему: «Стратегія Укрзалізниці: 5 років прогресу», що відбудуться в містах:

 

Харків – 18 травня о 09:30 в приміщенні регіональної філії «Південна залізниця» (вул. Конарєва, 7);

Дніпро – 18 травня о 16:30 в приміщенні регіональної філії «Придніпровська залізниця» (просп. Дмитра Яворницького, 108);

Одеса – 19 травня об 11:30 в приміщенні регіональної філії «Одеська залізниця» (вул. Пантелеймонівська, 19).

 

Джерело: ПАТ "УЗ"