Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

28 червня, у День Конституції України, ПАТ «Укрзалізниця» запрошує киян і гостей столиці покататися на ретропоїзді. Відправлення о 13:49 із Центрального залізничного вокзалу. Працюватиме й дитяча залізниця – чекаємо всіх охочіх у Сирецькому парку з 11:00 до 15:20.

Залізниці Ізраїлю (IR) планують збільшити протяжність мережі до 1232 км до 2020 року і до 2572 км до 2040 року. Кількість станцій на мережі має зрости з 68 до 120, а парк пасажирських поїздів добудують і досягне він до 511 одиниць (наразі 139 поїздів).

Новий склад Громадської ради при Мінінфраструктурі (МІУ) буде сформовано виключно за відкритим онлайн-голосування. Про це заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, коментуючи установчі збори з формування нового складу Громадської ради при МІУ, яке відбулося 15 червня, повідомляє ЦТС

Керівники залізниць України, Польщі, Ірану, Азербайджану і Грузії підписали в Баку протокол з розвитку нового транспортного коридору, повідомляє ЦТС

ПАТ «Укрзалізниця» як одна із стратегічних державних компаній  для економіки України прагне бути присутньою на локальному ринку боргових цінних паперів.  Компанія має намір здійснити  у 2017 році випуск корпоративних облігацій загальним обсягом 2 млрд грн.

 

Вчора, 19 червня, на перегоні Мерефа – Мжа машиніст пасажирського поїзда застосував екстрене гальмування для запобігання наїзду на автомобіль ВАЗ, який застряг на переїзді. На щастя, наїзд попереджено. Поїзд сполученням Харків-Пасажирський – Зміїв було затримано на 40 хвилин. А працівники поліції затримали водія в стані алкогольного сп’яніння.

ПАТ «Укрзалізниця» пропонує бізнесу домовитися про нові принципи формування тарифів на вантажні перевезення на строк 3-5 років починаючи з 2019-го. Таку пропозицію озвучили представники ПАТ «Укрзалізниця» директор з економіки і фінансів Андрій Рязанцев та директор зі стратегічного розвитку і інвестицій Антон Соболевський вчора, 9 червня 2017 року, на дискусійному майданчику Американської торговельної палати (American Chamber of Commerce in Ukraine). У дискусії також взяла участь директор департаменту МЕРТ, член наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Олена Дьяченко.

Іспанська компанія Indra запустила на мережі приміських ліній Буенос-Айреса систему технологічного цифрового радіозв’язку стандарту TETRA. Відповідний контракт вартістю 18 млн євро був укладений з SOFSE — пасажирським оператором мережі в 2014 р.

Очікується, що найближчими тижнями Кабінет міністрів України заслухає звіт правління та наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця" для подальшого ухвалення кадрових рішень щодо керівництва компанії.

Укрзалізниця відкрила продаж квитків до польського міста Холм у міжнародних залізничних касах. Вартість проїзду складатиме 203,24 грн. Поїзд № 751/752 Ковель – Холм відправиться в перший рейс вже через тиждень.