Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун під час підсумкової річної прес-конференції у Міністерстві інфраструктури представив цьогорічні здобутки галузі та подальші плани. Він подякував Уряду на чолі з прем’єр-міністром та міністру інфраструктури за підтримку його кандидатури під час конкурсу на посаду голови правління Укрзалізниці, а також депутатам Верховної  Ради за підтримку законопроектів стосовно роботи залізничної галузі.

Першу чергу програмного забезпечення автоматизованої системи розподілу порожніх вантажних вагонів 28 грудня 2016 року Укрзалізниця впровадила в експлуатацію після проведених випробувань. На початковому етапі автоматизовано розподілятимуться між замовниками рухомого складу цементовози та криті вагони, якими управляє філія «Центр транспортної логістики».

ПАТ «Укрзалізниця» збирає та аналізує пропозиції для удосконалення графіка руху поїздів для максимального задоволення потреб пасажирів. Усі, хто готовий надати пропозиції щодо удосконалення графіка руху поїздів, можуть надіслати їх на електронну скриньку: clz@uz.gov.ua

Упродовж 11 місяців 2016 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склало 26 млн 320 тис. тонн вантажів, що на 2,5% перевищує заплановані показники. Середньодобове навантаження становить 78 тис. 567 тонн.

Сьогодні після двотижневої перерви запрацювала офіційна сторінка голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна. Тож актуальну інформацію знову можна отримувати від першої особи в галузі. Запрошуємо бути на зв’язку залізничників, журналістів, громадських активістів і всіх, хто слідкує за змінами в Укрзалізниці.

Індексація тарифів на вантажні перевезення дозволить ПАТ «Укрзалізниця» у 2017 році спрямувати до Держбюджету на 3 млрд грн більше коштів. Загалом відповідно до проекту консолідованого фінплану компанія сплатить до держскарбниці 16 млрд грн. Водночас представники бізнесу вимагають «заморозити» тарифи на перевезення, збільшуючи ціни на продукцію, яку вони постачають для галузі.

У Швейцарії в грудні відкриється тунель для пасажирських перевезень через Сен-Готардський перевал, будівництво якого почалося в 1999 році і коштувало більше 1 млрд євро. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу Національного офісу з туризму Швейцарії Switzerland Tourism.