Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Підвищення тарифів на вантажні перевезення на ПАТ “Укрзалізниця” буде меншим ніж 22,5%, як це передбачалося раніше. Про це сьогодні сказав в ефірі телеканалу “Україна” Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНН.

ПАТ «Укрзалізниця» 15 вересня, як і обіцяв в.о. голови правління товариства Євген Кравцов, оголосило в системі ProZorro проведення відкритих торгів з надання  товариству консультаційних послуг щодо діагностування та покращення корпоративного управління та нормативно-правової і законодавчої бази  ПАТ «Укрзалізниця. Прийом пропозицій від учасників триватиме більше місяця. Метою проекту - надання компанії допомоги щодо покращення її корпоративного управління відповідно до міжнародних стандартів і найкращої практики.

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 15 вересня проінспектував поїзди приміського сполучення. Під час рейсу електропоїзда № 818 Фастів – Ворожба Євген Кравцов оглянув модернізовані вагони та поспілкувався із пасажирами.

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ  «Укрзалізниця» уклала договори на постачання дизельного пального для потреб регіональних філій товариства загальним обсягом 60 тис. тонн. Договори підписані із компаніями «Анвітрейд», «Трейд Коммодіті» та «Елемент Нафта». Вони були визнані переможцями за результатами проведених 7 вересня 2017 року торгів за переговорною процедурою за участю правоохоронних органів. 

Укрзалізниця подала Міністерству інфраструктури пропозиції включити до «Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року» будівництво чотирьох шляхопроводів замість залізничних переїздів.  Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

У дні святкування річниці Незалежності України Укрзалізниця перевезла у внутрішньому та міжнародному сполученнях близько 1 млн пасажирів.

З початку серпня залізничники зафіксували зростання  вагонопотоку в напрямку порту Чорноморськ, що призвело до накопичення вагонів в очікуванні вивантаження та ускладнило виконання маневрової роботи по станції Чорноморськ-Порт. Залізничники були вимушені вводити обмеження на відвантаження вантажів.

На станції Вишневе регіональною філією «Південно-Західна залізниця» введено в експлуатацію пішохідний міст через шість залізничних колій станції, який з’єднує два житлових райони міста Вишневе.

Упродовж 7 місяців 2017 року регіональною філією «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 6 млн 892 тис. пасажирів пільгових категорій, компенсація за які повинна відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, на суму 45 млн 779 тис. грн. Компенсації отримано 6 млн 062 тис. грн (у тому числі 1 млн 306 тис. грн – це погашення заборгованості з минулого року) або всього 13,2% від суми наданих за січень-липень послуг.

Через скаргу нафтотрейдерів 15 серпня відмінено процедуру закупівлі 90 тис. тонн дизельного пального для ПАТ «Укрзалізниця». Оскільки механізм закупівлі великої партії дизпального із застосуванням формульного підходу перегляду ціни заблоковано, ПАТ «Укрзалізниця» оголошуватиме низку тендерів на невеликі обсяги.