Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун під час підсумкової річної прес-конференції у Міністерстві інфраструктури представив цьогорічні здобутки галузі та подальші плани. Він подякував Уряду на чолі з прем’єр-міністром та міністру інфраструктури за підтримку його кандидатури під час конкурсу на посаду голови правління Укрзалізниці, а також депутатам Верховної  Ради за підтримку законопроектів стосовно роботи залізничної галузі.

Першу чергу програмного забезпечення автоматизованої системи розподілу порожніх вантажних вагонів 28 грудня 2016 року Укрзалізниця впровадила в експлуатацію після проведених випробувань. На початковому етапі автоматизовано розподілятимуться між замовниками рухомого складу цементовози та криті вагони, якими управляє філія «Центр транспортної логістики».

Упродовж 11 місяців 2016 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склало 26 млн 320 тис. тонн вантажів, що на 2,5% перевищує заплановані показники. Середньодобове навантаження становить 78 тис. 567 тонн.

Сьогодні після двотижневої перерви запрацювала офіційна сторінка голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна. Тож актуальну інформацію знову можна отримувати від першої особи в галузі. Запрошуємо бути на зв’язку залізничників, журналістів, громадських активістів і всіх, хто слідкує за змінами в Укрзалізниці.

Індексація тарифів на вантажні перевезення дозволить ПАТ «Укрзалізниця» у 2017 році спрямувати до Держбюджету на 3 млрд грн більше коштів. Загалом відповідно до проекту консолідованого фінплану компанія сплатить до держскарбниці 16 млрд грн. Водночас представники бізнесу вимагають «заморозити» тарифи на перевезення, збільшуючи ціни на продукцію, яку вони постачають для галузі.

У Швейцарії в грудні відкриється тунель для пасажирських перевезень через Сен-Готардський перевал, будівництво якого почалося в 1999 році і коштувало більше 1 млрд євро. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу Національного офісу з туризму Швейцарії Switzerland Tourism. 

Опади у вигляді рясного снігу спостерігаються на більшості залізниць України. Наразі пасажирські поїзди, як у далекому, так і у приміському сполученнях відправляються та прибувають за графіком. Для безперервного руху поїздів за минулу добу понад 2 тис. залізничників прибирали сніг на коліях, вокзалах та станціях. Загалом від снігу очищено 5,4 тис. стрілочних переводів, 250 технологічних проїздів та близько 100 пасажирських платформ. Роботи тривають цілодобово.

Днями правління ПАТ «Укрзалізниця» затвердило стратегію розвитку оновлення рухомого складу до 2021 року. Про це стало відомо від голови правління Войцеха Балчуна під час презентації новозбудованих вантажних вагонів, що відбулася 30 листопада в Києві.

Сьогодні, 30 листопада 2016 року, ПАТ «Укрзалізниця» презентувала 20 нових піввагонів, збудованих на власних виробничих потужностях – Дарницькому вагоноремонтному заводі.

Команда відомчої воєнізованої охорони ПАТ «Укрзалізниця» вперше взяла участь у відкритому міжвідомчому турнірі «Кубок Служби безпеки Президента України» з прикладного багатоборства підрозділів спеціального призначення. Упродовж двох днів, 24-25 листопада, 9 команд змагалися за перемогу – це діючі співробітники силових міністерств і відомств України.

Сьогодні, 25 листопада 2016 року, в системі ProZorro відбулося розкриття пропозицій учасників тендеру, оголошеного філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця», на придбання 3 340 бандажів чорнових для залізничного рухомого складу. Про готовність поставити залізниці зазначену продукцію заявили чотири компанії, одна з яких – нерезидент.

У Києві 22 листопада, за сприяння Американо-української ділової ради (U.S.-Ukraine Business Council) та інвестиційної компанії SigmaBlezer, відбулася  зустріч керівництва ПАТ «Укрзалізниця» із західними фінансовими донорами. Акціонерне товариство представили члени правління Желько Марчек та Марек Залєсний. У заході взяли участь представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Американської торговельної палати, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, а також посольств та компаній іноземних держав.

Члени правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренуш Василевський,  Олександр Бужор та Ремігіуш Пашкевич під час презентації для інвесторів, що відбулася 22 листопада 2016 року у Лондоні, представили поточний стан справ компанії, повідомили про зміни, що відбулися за останній час, окреслили майбутні кроки та подальшу стратегію розвитку компанії. На зустрічі фінансовим радником Укрзалізниці Lazard Frères SAS було оголошено пропозицію щодо врегулювання існуючого випадку невиконання зобов’язань. Пропозиція міститься у меморандумі витребування згоди, який був оприлюднений під час заходу. Голосування власників нот триватиме до 5 грудня 2016 року.

Будівництво Бескидського тунелю триває згідно графіку і на кінець наступного року вже плануються перші пробні проходи потягів. Про це 18 листопада 2016 року, відвідуючи Бескидський тунель в рамках робочої поїздки до Закарпатської області, заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Уже в середині грудня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» проведе тестові випробування автоматизованої системи розподілу вантажних вагонів. Перший рухомий склад, що буде розподілятися автоматично, - цементовози та криті вагони. Це приблизно 10% від парку, що управляється філією «Центр транспортної логістики». У разі позитивного результату наступними стануть зерновози.

Укрзалізниця докладає максимальних зусиль, щоб усі пасажири могли здійснити свої передноворічні подорожі залізницею. На пікові для виїзду на свята дати грудня компанія вже призначила 4  додаткові поїзди на 12 рейсів у західному та одеському напрямках, а також збільшила періодичність курсування 5 цілорічних поїздів.

За 10 місяців 2016 року на Придніпровській залізниці спеціальними вагонами перевезли вдвічі більше автомобілів, ніж торік, - 4106 авто проти 2070 у минулому році.

"Укрзалізниця" і ДТЕК підписали договір, згідно з яким остання займеться ремонтом локомотивів залізничної компанії. Про це сьогодні, 15 листопада, на зустрічі з журналістами повідомив директор з логістики "ДТЕК Енерго" Орест Логунов, передає кореспондент ЦТС.

Залізничники закінчують ліквідовувати наслідки снігопаду. Так, зі станцій та колій вивезено більше 17 тис. куб. м снігу. Цієї ночі понад 4200 залізничників та більш ніж 10 одиниць техніки очищали від снігу та криги залізничну інфраструктуру.

Попри негоду 14 листопада на маршрути вийшли усі пасажирські поїзди. Залізничники сформували достатній запас вугілля для опалення вагонів. Тривають роботи з очищення колій та стрілочних переводів від снігу, щоб забезпечити рух поїздів.  

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун спростував будь-які чутки щодо ймовірності своєї відставки.

Укрзалізниця та Крюківський вагонобудівний завод мають намір співпрацювати щодо виготовлення і модернізації рухомого складу. Керівники двох акціонерних товариств Войцех Балчун та Володимир Приходько, а також член правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський 10 листопада підписали меморандум про співпрацю.

Відсьогодні купувати квитки з мобільного пристрою через сайт booking.uz.gov.ua стане зручніше. Близько 14-ї години почне працювати мобільна версія цього сайту.

9 листопада, залізничники відкрили рух реконструйованою дільницею Комиш-Зоря – Волноваха на стратегічному напрямку Запоріжжя–Маріуполь. В урочистостях взяли участь члени правління ПАТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич, Іренеуш Василевський, начальник регіональної філії «Донецька залізниця» Олександр Зародов та інші керівники. Проект, що коштував 66 мільйонів гривень, ПАТ «Укрзалізниця» реалізувала власними силами.

У зв’язку з підготовкою стратегії оновлення локомотивного парку  9 листопада ПАТ «Укрзалізниця» член правління компанії Іренеуш Василевський відвідав Дніпропетровський тепловозоремонтний завод.Підприємство виконує повний цикл робіт із капітального ремонту і модернізації тепловозів та окремих їх агрегатів. У ході свого візиту Іренеуш Василевський ознайомився з потужностями, зокрема проінспектував колісно-візкове виробництво, відвідав дизельний, складальний та малярний цехи.

Залізничний перегін Комиш-Зоря - Волноваха є ключовим для перевезення вантажів і пасажирів в Маріуполь.

Шановні залізничники!

Колектив редакції журналу «Українська залізниця» щиро вітає вас із професійним святом — Днем залізничника!

Міністерство інфраструктури виступило з ініціативою щодо організації спільної з керівником, правлінням і Наглядовою радою Укрзалізниці дискусії щодо реального стану справ у компанії. Про це 2 листопада 2016 року під час засідання Уряду заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримує пункти плану розвитку ПАТ "Укрзалізниця" на 2017 рік, які представив під час засідання уряду сьогодні голова ПАТ Войцех Балчун.

З квітня по листопад цього року ПАТ «Укрзалізниця» зекономила 48,1 млн грн завдяки закупівлям матеріально-технічних цінностей через систему ProZorro.

З 1 листопада 2016 року пасажирам СВ вагонів а також СВ вагонів обладнаних санітарно-технічними засобами поїздів міжнародного сполучення безкоштовно надають питну воду в півлітрових пляшках без газу.

Укрзалізниця завершує роботу над п’ятирічним планом модернізації залізничної інфраструктури та рухомого складу. Про це 31 жовтня 2016 року під час огляду будівництва ділянки з виробництва залізничних коліс для швидкісного транспорту та будівництва ділянки з виробництва залізничних осей та зборки колісних пар на заводі «Інтерпайп НТЗ» у Дніпрі заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

ПАТ "Укрзалізниця" має намір модернізувати 200 пасажирських вагонів в 2017 році.

Вже з 4 листопада три великих обласних центри: Харків, Полтава та Вінниця отримають нове якісне сполучення зі столицею України – Києвом:  на маршруті Харків-Київ-Вінниця пасажири зможуть подорожувати швидкісними двоповерховими поїздом ІНТЕРСІТІ.  Він почне курсувати з  4 листопада 2016 та курсуватиме щодня, крім вівторків.

Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський, який відповідає за виробництво в компанії, в інтерв’ю газеті «Магістраль» розповів про першочергові завдання і плани роботи компанії в даному секторі. Серед них – значне збільшення кількості нових вантажних вагонів вже з 2016 року, капітально-відновлювальний ремонт локомотивів, покращення керованості рухомим складом та впровадження схеми автоматичного розподілу вагонів, а також проведення прозорих ефективних закупівель продукції для потреб галузі.

ПАТ «Укрзалізниця» підтримує ініціативу народного депутата Наталії Веселової щодо оновлення пасажирського рухомого складу за рахунок бюджетних коштів. Відповідно до Закону України «Про залізничний транспорт» пасажирські поїзди мають оновлюватися саме за бюджетні кошти.

Менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» та громадські активісти в ході зустрічі 18 жовтня в Києві обговорили ініціативи для вдосконалення графіка руху поїздів, покращення сервісу обслуговування пасажирів. Практика таких зустрічей буде продовжена.

Сьогодні двоповерховий поїзд Skoda EJ675 залізничники випробовують після ремонту на маршруті Харків – Київ – Вінниця. Днями раніше перевірили його курсування на ділянці з двома видами струму Харків – Полтава. Ремонт цього електропоїзда та пусконалагоджувальні роботи завершені 13 жовтня за участю представника чеської компанії-виробника.

Унікальні паровози, вагони-пам’ятники, старовинна залізнична архітектура, вузькоколійки, дитячі залізниці та інші цікавинки відтепер доступні на інтерактивній карті об’єктів залізничної історії України.  Карта створена на базі google maps та розміщена на сайті ПАТ «Укрзалізниця».

Від початку протистояння на сході України до лав ЗСУ було мобілізовано 3590 залізничників. Вони разом з іншими бійцями відстоюють незалежність і територіальну цілісність держави. Укрзалізниця вітає своїх героїв зі святом і запрошує всіх охочих переглянути відео #ЗалізничніВоїни до Дня захисника України на офіційному сайті.

ПАТ «Укрзалізниця» стає прозорішою для своїх клієнтів-вантажовідправників. Відсьогодні на офіційному сайті компанії в тестовому режимі доступна інформація про стан виконання заявок на перевезення зерна, руди, будівельних матеріалів та вугілля.

У потягах з'явиться Wi-Fi, вакуумні туалети, ролети на вікнах, а назви станцій та оголошення будуть вказуватися лише українською та англійською мовами, повідомляє Бджола з посиланням Районка

З понеділка ПАТ «Укрзалізниця» зобов’язана в он-лайн режимі надавати дані щодо наявності тяги, рухомого складу, заявок на вантажні перевезення тощо. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час наради щодо забезпечення ПАТ «Укрзалізниця» перевезень зернових вантажів та вантажів металургійної промисловості за участі народних депутатів України, зокрема, Голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослава Дубневича, керівництва ПАТ «Укрзалізниця», представників Міністерства аграрної політики та продовольства, Української Зернової Асоціації, представників провідних підприємств-членів Української Зернової Асоціації, Української асоціації підприємств чорної металургії, Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції, підприємств гірничо-металургійного комплексу, експедиторів тощо. 

Міністерство інфраструктури України вважає, що ПАТ "Укрзалізниця" має в режимі-онлайн публікувати інформацію про наявність рухомого складу, тягового складу та палива.

6848b7fb525f1ed4b2d6f2a633a82e65З 15 вересня філія «УЗШК» розпочала підготовку рухомого складу до зимових пасажирських перевезень. На пасажирів чекають додаткові маршрути швидкісних поїздів, удосконалення логістики перевезень та нові маршрути. Нині швидкісними поїздами щоденно користується понад 11 тис. пасажирів.

Двоповерхові електропоїзди виробництва компанії Skoda перейдуть на баланс філії «Українська залізнична швидкісна компанія». Таке рішення прийняло правління ПАТ «Укрзалізниця» під час засідання 4 жовтня 2016 року. Раніше обслуговуванням цього рухомого складу займалася регіональна філія «Південна залізниця».

З червня 2016 року в Сянках тривають роботи з реконструкції залізничної станції. До листопада наступного року тут повністю оновлять будівлю, посадкові платформи та прилеглу територію. У процесі ремонту станцію повністю обладнають для зручного користування маломобільними групами населення. Про це під час візиту до Турківського району Львівської області Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана повідомив в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник.

Реформування системи закупівель, перехід на торги в електронній системі ProZorro, розширення кола постачальників дизельного палива, початок розробки спільно з учасниками ринку та уповноваженими органами формули розрахунку його вартості з прив’язкою до Platts – ключові результати роботи філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» за дев’ять місяців 2016 року.

З 27 по 29 вересня в місті Чорноморськ пройшла щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Впровадження перспективних мікропроцесорних систем залізничної автоматики та засобів телекомунікації на базі цифровізації».

Латвія, Литва та Естонія домовилися про умови реалізації і фінансування проекту Rail Baltica, який передбачає з'єднання залізниць країн Балтії із залізничною системою Євросоюзу. Про це повідомила голова правління СП трьох балтійських країн RB Rail Байба Рубеса, передає Інтерфакс-Україна.

Доходи держпідприємства «Залізниця Молдови» (ЗМ) знизилися на 35%, це пов'язано зі скороченням транзитних перевезень через країну, передає BSNews з посиланням на Sputnik.

Залізниці Індії (IR) мають намір переглянути умови кредитної угоди з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA), що зобов'язує закуповувати рухомий склад та обладнання тільки у японських компаній.

Сьогодні, 28 вересня, на станції Київ-Пасажирський відбулася демонстрація вантажного магістрального тепловоза серії ТЕ33А виробництва General Electric. У заході взяли участь міністр інфраструктури України Володимир Омелян, президент і головний виконавчий директор GE Transportation Джеймі Міллєр, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський, віце-президент Казахстанської залізниці Максат Кабашев та заступник голови місії Посольства США в Україні Джордж Кент.
ПАТ «Укрзалізниця» не відмінятиме приміські поїзди з 1 жовтня 2016 року. Таке рішення прийнято менеджментом компанії, зважаючи на велике соціальне значення приміських перевезень та розраховуючи на конструктивну співпрацю з місцевими органами влади щодо виплати ними компенсацій за перевезення пільговиків у приміському сполученні.

За 25 років незалежності України УЗ придбала тільки 8 тепловозів, з яких чотири пасажирські та 4 — маневрові.

У вільному продажу для пасажирів щодоби з’явиться майже на  3,9 тис. більше місць в поїздах далекого сполучення, які формує ПАТ «Укрзалізниця». Це відбудеться завдяки відміні різних видів бронювання та зміні розподілу місць за видами продажу. Відповідний наказ Укрзалізниці підписано 26 вересня, він почне діяти з 30 жовтня цього року. Таким чином, загалом у вільному продажу щодобово знаходитиметься понад 97 тис. квитків.

У регіональній філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» триває втілення комплексу заходів із підготовки об’єктів та споруд, тягового і моторвагонного рухомого складу, а також працівників до роботи під час зимового сезону. За інформацією технічної служби, станом на 22 вересня магістраль виконала 87,6% запланованих робіт та освоїла на ці потреби майже 169 млн грн.

Перевезення вантажів у складі контейнерних поїздів і поїзду комбінованого транспорту «Вікінг» територією України з січня по серпень поточного року зросли на 28% порівняно з обсягами аналогічного періоду минулого року. Загалом у складі контейнерних поїздів перевезено 45945 контейнерів (у 20-футовому еквіваленті – далі ДФЕ).

Канадська вагонобудівна компанія Bombardier Transportation і китайська China Railway Construction Corporation (CRCC) підписали договір про стратегічне співробітництво. Документ, серед іншого, передбачає спільну участь у тендерах, що проводяться в третіх країнах, повідомили в Bombardier.

оплата-по-счетуЗ жовтня 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» планує запровадити принципово нову, прозору, справедливу та зрозумілу для кожного працівника  систему оплати праці та мотивації персоналу.   Головною метою цієї системи є  підвищення ефективності  та результативності праці всіх категорій персоналу, формування  зрілої корпоративної культури.  

7e00ea810b34e9c9438bd7ab42f04d579554e054Укрзалізниця має намір почати прямі закупівлі палива у виробників, повідомля ЦТС с посиланням на «Магістраль».

845На початку 2017 року чорноморські пороми Укрзалізниці повинні відновити роботу та вийти в море. Таке завдання поставлене керівництвом компанії, — повідомив член правління УЗ Марек Залєсний газеті «Магістраль», пише ЦТС.

iz-kieva-vo-lvov-za-5-chasov-i-500-grnДля покращення обслуговування пасажирів Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Інтерсіті+ № 728/727 Київ – Харків – Київ відправленням з Києва 23, 25, 30 вересня та 2, 7, 9, 13, 16, 23, 28, 30 жовтня. У зворотному напрямку з Харкова поїзд курсуватиме 24, 26 вересня та 1, 3, 8, 10, 14, 17, 24, 29, 31 жовтня 2016 року.

755efdab7e7c89d30be8507d3917ad5bb4649f5bЗа вісім місяців поточного року залізничники відремонтували приміського рухомого складу на 324,2 млн грн. При цьому з місцевих бюджетів не виділяються кошти на придбання рухомого складу для приміського залізничного сполучення, норми закону місцева влада ігнорує.

Сьогодні, 19 вересня 2016 року, делегація ПАТ «Укрзалізниці» на чолі з головою правління Войцехом Балчуном перебуває з робочою поїздкою у м. Берлін (Німеччина). Під час відрядження голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун та член правління товариства Марек Роберт Залєсний візьмуть участь в засіданні Генеральної Асамблеї Співтовариства Європейських залізниць (СЄЗ), де зокрема, буде розглянуто питання приєднання ПАТ «Укрзалізниця» до цієї організації в якості партнера. Також делегація товариства візьме участь у міжнародній транспортній виставці InnoTrans-2016.

З січня по серпень 2016 року на Придніпровській залізниці було продано на 18 % більше проїзних документів, ніж в минулому році.

Українська і грузинська залізниці створять спільне підприємство. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу, який відбувся 16 вересня 2016 року. Коментуючи підсумки візиту до Батумі, Володимир Омелян наголосив, що відновлення статусу транзитної держави – ключове завдання для України: «Наше завдання – максимально використовувати транзитний потенціал України. В Грузії ми підписали Угоду про організацію прямого міжнародного залізничного сполучення через порти України та Грузії, що є важливим кроком з огляду на розвиток Нового Шовкового шляху. Аналогічний проект угоди ми наразі розробляємо і з болгарською стороною». Коментучи результати двосторонніх зустрічей, Володимир Омелян заявив, що під час зустрічі з Першим Віце-Прем'єр-міністром, Міністром економіки та сталого розвитку Грузії Дмітрієм Кусмішвіллі була висловлена спільна ідея щодо створення спільного підприємства між українською та грузинською залізницями: «Ми домовилися про дві ключові речі. По-перше, висловлена спільна ідея, і вона вже підтримана Укрзалізницею, щодо створення спільного підприємства між українською залізницею і залізницею Грузії. Вже направлено звернення до китайської сторони та до інших приватних партнерів щодо паромної переправи між портом Іллічівськ і Грузією. Ми вважаємо, що це принесе стабільність на ринку паромного сполучення, створить належні конкурентні умови та прибере будь-які зловживання щодо ціноутворення. По-друге, підняли питання про зниження портових зборів, в першу чергу, щодо паромного сполучення», - зазначив Володимир Омелян.

22 in 146243414932-768x512Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» станом на 16 вересня 2016 року оголосила 106 електронних торгів в системі ProZorro. Близько 80% цих процедур розпочаті підприємством в останні два місяці. Активна робота через ProZorro вже показала можливу економію коштів 37,8 млн грн, у разі виконання договорів у повному обсязі, а середній рівень зниження цін в результаті аукціонів сягає 12,1%.

pzУпродовж 8 місяців 2016 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склало 18 млн 396 тис. тонн вантажів, що на 2% перевищує показники аналогічного періоду 2015 року. Середньодобове навантаження становить 75 тис. 397 тонн.

14333664 1095042180545435 8918800932394245520 n ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» візьме участь у виставці InnoTrans 2016, яка пройде з 20 по 23 вересня 2016 року в Берліні.

На стенді підприємства буде представлено широку гаму продукції: міжрегіональні швидкісні двосистемні електропоїзди, дизель-поїзди, інноваційні вантажні вагони, потяги метро. ПАТ «КВБЗ» бере участь у цьому міжнародному транспортному форумі з 2000 року.

InnoTrans проводиться раз на два роки і вже традиційно стає найцікавішим оглядом як для фірм-виробників, так і для потенційних замовників пасажирського і вантажного транспорту з усіх куточків світу. Тому що InnoTrans – виставка технологій, на яку з'їжджаються лідери транспортної галузі, число відвідувачів сягає 90 тисяч осіб (більш ніж зі 100 країн світу). На виставці InnoTrans у 2014 році були присутні понад 2700 учасників з 55 країн. З кожним разом цей захід набирає обертів. Тут ведуться переговори і укладаються найбільші довгострокові угоди.

Як правило, поруч з експозицією в павільйонах на залізничних коліях експоцентру Мессе Берлін представлено кращі зразки сучасного рейкового рухомого складу. Основні теми виставки 2016: «Структура залізничного транспорту», «Громадський транспорт», «Інтер'єр» та «Будівництво тунелів».
 
За інформацією ПАТ "КВБЗ"

14339805 1690669344589917 628685319 o 13 вересня 2016 року в рамках Міжнародного Морського Форуму, який відбувався в м.Батумі (Грузія), було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про організацію прямого міжнародного залізничного сполучення через порти України та Грузії. Україну представляв Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

sf9o0msnУ січні-серпні 2016 року колійники Придніпровської магістралі різними видами ремонту оновили 227,1 км колії.

l4Компанія Siemens поставить сучасні пристрої СЦБ в рамках проекту модернізації лінії довжиною 380 км, що з'єднує портове місто Самсун на Чорному морі з вузловою станцією Калин в Центральній Анатолії.

4366650202 Під час наради з питань стратегічного розвитку ПАТ «Укрзалізниця», яка відбувалась у Львові 9-10 вересня, в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник презентував присутнім членам правління, керівникам департаментів та філій, пропозиції щодо розвитку Львівської магістралі на найближчі 4 роки.

14332915 174531339649524 124202267296439419 n

У Львові відбулася нарада з питань стратегічного розвитку ПАТ «Укрзалізниця» за участю компанії ТОВ «Ернст енд Янг». У нараді взяли участь голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун, члени правління товариства, начальники регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» та керівники структурних підрозділів товариства.

 

Українці все частіше обирають для подорожі залізницею вагони І класу, про це повідомили фахівці філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

Шановні друзі та колеги!

Щиро вітаємо вас із нагоди 150-ї річниці від дня прибуття першого потяга зі Львова до сучасного Івано-Франківська, Коломиї та Чернівців.

PKP-Energetyka-1Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун і керівник PKP Energetyka Войцех Ожех підписали договір про наміри, які передбачають співпрацю двох компаній. Підписання відбулося 6 вересня під час роботи економічного форуму в м. Криниця-Здруй (Польща), повідомляє ЦТС с посиланням на Rynek infrastruktury.

У січні-серпні 2016 року в спеціалізованих вагонних депо Придніп-ровської залізниці було відремонтовано 7001 вагон, у тому числі 313 вагонам провели капітальний ремонт, решті – деповський.

Турецька експедиторська компанія Big Anatolia Logistics Organization (BALO) планує запустити власний контейнерний поїзд до Румунії. Очікується, що перший склад вийде на маршрут протягом вересня, повідомляє ЦТС з посиланням на Rail Turkey.

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 30 серпня поточного року  за результатами тендеру замовила ПП «ОККО-БізнесКонтракт» дизельного палива на суму 147,16 млн грн., повідмоляє Наші гроші с посиланням на систему ProZorro.

Міністерство розвитку Польщі оголосило про декілька тендерів, реалізація яких буде проводитися на кошти з фондів Євросоюзу. Одним із проектів є модернізація залізничного переходу Семянувка – Свислоч на польсько-білоруському кордоні, повідомляє ЦТС с посиланням на польські ЗМІ.

У День знань майже 3,5 тисячі студентів денної форми навчання розпочали новий навчальний рік у вищих навчальних закладах залізничного спрямування. Із них близько 1700 здобуватимуть рівень «бакалавр» в університетах і понад 1800 стануть молодшими спеціалістами у коледжах.

На Центральному залізничному вокзалі м. Києва функціонує експрес-каса, де пасажири можуть придбати квитки на поїзди, які відправляються менш ніж через дві години, повідомляють користувачі соцмереж.

Залізниці Польщі до 2023 року планують інвестувати 6 млрд злотих або понад 1,5 млрд доларів в оновлення інфраструктури в напрямку морських портів і курортних міст на Балтійському узбережжі. Про це заявив Казімєж Смоліньскі, заступник міністра інфраструктури та будівництва, в інтерв’ю Radio Gdansk.

З 1 вересня в Словенії почне діяти система інтегрованого громадського транспорту. Проект передбачає введення єдиного квитка, яким будуть користуватися 56 тис. учнів, а з 1 жовтня до них приєднаються 34 тис. студентів і 2 тис. учасників освітніх програм для дорослих. Надалі використання єдиного квитка може бути поширене й на інші категорії населення, повідомляє ЦТС с посиланням на словенські видання.

14067664 695802420583074 1702885857485490672 n 

«Залізнична охоронна компанія» - так називається новий структурний підрозділ, що займатиметься охороною вокзалів, станцій та потягів.

Залізниці Казахстану, Азербайджану та Грузії домовилися про створення конкурентних тарифних умовВ Астані керівники залізничних адміністрацій Казахстану, Азербайджану та Грузії зустрілися з вантажовідправниками, найбільшими операторами і вантажними компаніями Казахстану.

1322557757 zeleznaya dorogaЦентральне агентство фінансів і договорів Латвії (CFLA) оголосило обмежений відбір проектів для модернізації та будівництва залізничної інфраструктури, на здійснення яких може претендувати Latvijas Dzelzcels (LDz, Латвійська залізниця). Про це повідомляє The Baltic Course, повідомляє ЦТС

hi-bombardier-swiss852Проект залізничного сполучення між Туреччиною та Європою через Болгарію поновлюється. Уже підготовлено доповідь про оцінку впливу на навколишнє середовище (ОВНС), який експертна комісія обговорить у вересні. Про це повідомляє Novinite, повідомляє ЦТС

77558223 серпня, у День визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників, для ветеранів-залізничників Південної магістралі – учасників Другої світової війни та дітей – вихованців дитячої залізниці «Мала Південна» організовано святкову екскурсію ретропоїздом Південної залізниці.

14074547 1675072396149612 1368387562 o

Укрзалізниця ні за яких обставин не може перевозити заборонені до експорту товари. Про це 19 серпня 2016 року заявив Міністр інфраструктури України. Володимир Омелян у рамках робочої поїздки разом із Головою фракції політичної партії «Народний фронт» у Верховній Раді України Максимом Бурбаком до Чернівецької області.

За 7 місяців 2016 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склало 16 млн 134 тис. тонн вантажів, що на 2% перевищує показники аналогічного періоду 2015 року. Середньодобове навантаження становить 75 тис. 748 тонн.

Укрзалізниця призначила додаткові рейси швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 736/735 Київ– Запоріжжя– Київ. Він курсуватиме по вівторках та суботах з 3 по 27 вересня та з 1 по 15 жовтня 2016 року згідно з діючим розкладом.

ПАТ "УЗ"Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» планує із середини вересня 2016 року розпочати модернізацію дільниці Пологи – Комиш-Зоря – Волноваха. Це дозволить пропускати по ній на 4 пари більше вантажних поїздів. З матеріалами для проведення модернізації обіцяють допомогти і вантажовідправники.

KM-222M-001ПАТ "Укрзалізниця" і польська група Newag у середу 17 серпня уклали меморандум про співпрацю з оновлення українського тягового рухомого складу. Документ підписали голова правління УЗ Войцех Балчун, член правління УЗ Олександр Бужор і голова  правління Newag Збігнєв Конечек, повідомляє ЦТС

Департамент управління персоналом та соціальної політики з початку роботи ПАТ «Укрзалізниця» впровадив низку проектів, спрямованих на вдосконалення роботи з персоналом та соціальної політики компанії. Так, це проекти з відбору персоналу, підвищення його кваліфікації, формування корпоративної культури та підвищення соціальних гарантій. Також увага приділялася не лише залізничникам, але і їхнім сім’ям, зокрема дітям. Для них було організовано відпочинок з вивченням іноземної мови, проведено цікаві конкурси та інші заходи спрямовані на формування корпоративної соціальної відповідальності.

69 mainПАТ «Укрзалізниця закуповує дизельне паливо для потреб галузі за значно нижчими цінами, ніж середньоринкові роздрібної торгівлі.  Станом на 15 серпня оптова закупівельна ціна дизпалива для залізниці є значно нижчою за середньоринковий рівень цін роздрібної торгівлі -– становить 14,69 грн/л, тоді як середньоринкова роздрібної торгівлі – 19,3 грн/л.

14054389 1250243355009450 5862257475021557961 oВперше в історії Укрзалізниці за перевезення пільговиків місцеві бюджети компенсували державному перевізнику лише 3% за 6 місяців поточного року. Заборгованість сягнула близько 200 млн грн. Місцева влада посилається на відсутність субвенцій з державного бюджету, цього року вони взагалі не передбачені!

У регіональній філії «Південна залізниця» обговорили конструктивні форми комунікації в рамках Круглого столу «Сучасний HR-менеджмент»12 серпня в регіональній філії «Південна залізниця» відбувся круглий стіл фахівців зі зв'язків з громадськістю та спеціалістів служби кадрової та соціальної політики і працівників з кадрів підрозділів філії. У фокусі обговорення — перспективні форми комунікації, стратегія та форми співпраці зі ЗМІ, актуальні інформаційні приводи, необхідність донесення до громадськості відомостей про головні напрями діяльності залізниці.

vagon hopper dlja perevozki zernovyhНавантаження зерна нового врожаю на станціях Південної залізниці розпочалося 9 липня і станом на 15 серпня склало 6909 вагонів, або 464 тис. 530 тонн.

7 4На станції Алтинколь контейнерний поїзд був перевантажений за 3 год 10 хв, замість установлених нормативним часом 3 год 55 хв.Перевантаження 40-футових контейнерів здійснено в Сухому порту СЕЗ «Хоргос – Східні ворота» за допомогою трьох 50-тонних козлових кранів RMG і двох річстакерів RS.

Уся інфраструктура та кадровий склад станції Алтинколь і Сухого порту СЕЗ «Хоргос – Східні ворота» готові до обробки великого вантажопотоку. Це дозволяє швидше здійснювати обробку составів, що надходять із вузької колії (1435 мм) на широку (1520 мм), включаючи митне оформлення.

Як відомо, у травні поточного року між АТ «НК «Қазақстан темір жоли» та Урумчійською залізницею (Китай) було досягнуто домовленості про організацію роботи щодо пріоритетної передачі вантажів на залізничних прикордонних переходах. Прикордонний перехід Алтинколь – Хоргос орієнтований на пропуск контейнерного вантажопотоку. Через міждержавний пункт переходу Достик – Алашанькоу будуть здійснюватися в основному перевезення масових, насипних вантажів у вагонах і негабаритних вантажів.

У цілому, спостерігається позитивна динаміка в розвитку контейнерного транзиту через станцію Алтинколь і Сухий порт СЕЗ «Хоргос – Східні ворота». Минулого року через Алтинколь було пропущено 22 контейнерних поїзди, за 7 місяців цього року вже прослідував 51 контейнерний поїзд. Якщо раніше транзитні состави курсували в основному в напрямку Середньої Азії – Узбекистану і Киргизстану, то тепер будуть слідувати й за іншими маршрутами.

Прес-служба АТ «НК «ҚТЖ»

45 bigДля зручних подорожей залізничним транспортом ПАТ «Укрзалізниця» призначено з 23 вересня 2016 року щоденне курсування поїзда № 243/244 сполученням Київ – Ізмаїл.

0c83052c56326bfe7acc42f39403779bПАТ "Укрзалізниця" має намір до кінця 2016 року запустити мобільний додаток із продажу квитків на поїзди для користувачів пристроїв на операційній системі (ОС) Android, повідомляє Інтерфакс-Україна