Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

111111222 

Пожежні потяги регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» направлені на локалізацію пожежі на військовому складі Міністерства оборони у місті Балаклія Харківської області.

444444444 

Південна залізниця (ПЗ, філія "Укрзалізниці") прийняла рішення про обмеження руху ряду приміських поїздів у зв'язку з вибухами боєприпасів на складах у м.Балаклія Харківської області.

Без названия 3 

У січні-лютому 2017 року зареєстровано 4 випадки несанкціонованого втручання в діяльність регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», що втричі менше за минулорічні показники.

55555555555 

Для зручних подорожей під час великодніх свят з 13 по 18 квітня Укрзалізниця призначила 6 додаткових поїздів: з Києва до Харкова, Львова, Ковеля та Дніпра, а також зі Львова й Харкова до Ужгорода. Крім того, для виїзду громадян на великодні свята збільшено періодичність курсування 3 графікових поїздів у популярних напрямках.

Без названия 1111 

ПАТ «Укрзалізниця» розвиває мобільні сервіси для пасажирів. Сьогодні впроваджено мобільний додаток для придбання квитків online для Аndroid. Незабаром ця послуга стане доступна власникам мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі iOS. Таким чином клієнти зможуть зручно та оперативно купувати залізничні квитки за допомогою своїх гаджетів.

61c57bcd-774d-4d1e-a680-81f1281456b0 

ПАТ «Укрзалізниця» нагадує пасажирам, що 26 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу.

e2d0b8f33170fd51ed7b81462db8d787 L 

Для зручних подорожей залізницею в період весняних канікул, які розпочнуться у школярів 27 березня, «Укрзалізниця» призначила три додаткові поїзди в західному напрямку.

84544 2 

Голова правління "Укрзалізниці" (УЗ) Войцех Балчун за підсумками візиту в Китай заявив, що отримав сигнали від китайської сторони про можливе фінансування будівництва високошвидкісної залізниці в Україні.

Siemens-RRX 

Для зручних подорожей ПАТ «Укрзалізниця» на квітень призначено додаткові рейси швидкісних поїздів Інтерсіті+ у запорізькому та харківському напрямках.

1 23 

Вандали продовжують завдавати шкоди стану поїздів: б’ють вікна, псують та крадуть сидіння. Тільки впродовж останнього тижня вже сталося чотири випадки розбиття вікон у вагонах поїздів.

img98408c30d7 

Початок масштабних робіт з ремонту колії цього року має розпочатися у третій декаді березня і триватиме до листопада. На цей час заплановано виконання чималих обсягів робіт, які значно більші за минулорічні.

images 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що незабаром може бути запущений проект Єквіток, який дозволить купувати залізничні квитки в інтернеті без комісії.

Без названия 2 

Керівництво "Укрзалізниці" визначилося, що обговорюватимуть тему підняття тарифів лише після покращення сервісу.

20720 

При підвищенні зарплат працівникам ПАТ "Укрзалізниця" доплати, надбавки та інші виплати будуть збережені. Про це повідомили в УЗ.