АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Антимонопольний комітет України відхилив вимогу ТОВ «Зеніт Склад» про відміну процедури закупівлі дизельного пального на 2018 рік на загальну суму 1,67 млрд грн. Засідання Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарги ТОВ «Зеніт Склад» відбулося 12 січня.

21 грудня минулого року товариство «Зеніт Склад» оскаржило в АМКУ три тендери філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» щодо закупівлі дизельного пального на 2018 рік на загальну суму 1,67 млрд грн. Йдеться про оголошені в листопаді 2017 року тендери на закупівлю 60 тис т дизпального за очікуваною ціною 27,8 тис. грн за тонну. У тендерній документації його ціна прив’язана за формулою до курсу валют і показників світових котирувань дизельного палива Platts.

У своїй претензії ТОВ «Зеніт Склад» вимагав призупинити процедуру закупівлі. Компанія наполягала, що застосування формули унеможливлює обчислення ціни за одиницю товару на дату аукціону. Також на думку скаржника формула нібито не враховує вартість транспортування пального і містить суперечності щодо можливості перегляду ціни при зміні курсу валюти більше, ніж на 1%, без зміни котирувань Platts.

Компанія «Зеніт Склад» зі статутним капіталом 2 тис грн не брала участі у державних тендерах. За даними «YouControl», у 2016 році засновником і директором був Олександр Боднар, який володіє також ТОВ «Торговий дім «Атлантік». Минулого року ТОВ «ТД «Атлантік» також неодноразово блокувало тендер Укрзалізниці на закупівлю дизельного палива, який передбачав «формульне ціноутворення».

 Джерело: ПАТ "УЗ"

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Пожежа на території станції Одеса-Товарна о 11:49 локалізована та о 13:32 ліквідована. За попередніми даними, загиблих і постраждалих на пожежі немає. До ліквідації пожежі було залучено 10 одиниць основної і спеціальної техніки та 62 пожежники. Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Як повідомляє ДСНС, 12 січня  о 10:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на по вул. Заньковецькій сталось загоряння одноповерхової будівлі на території станції «Одеса-Товарна». По прибуттю на місце події пожежно-рятувальних підрозділів було встановлено, що відкритим полум’ям охоплена уся покрівля одноповерхової  будівлі.   Із місця пожежі були вилучені балони з побутовим газом та проведено евакуацію зі службового  приміщення воєнізованої охорони стрілецької зброї.

Крім того, на місце події оперативно прибув пожежний поїзд служби відомчої воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

 

 

 

 Джерело: ПАТ "УЗ"

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

ПАТ «Укрзалізниця» заощадила майже 200 млн гривень завдяки нижчим цінам при закупівлі дизельного пального. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Укрзалізниця – один з найбільших споживачів дизпального в Україні. Щороку компанія купує його близько 350 тис. тонн. Тому є критично важливим отримувати цю продукцію за максимально низькими цінами. Наразі ми закуповуємо дизельне пальне в середньому на 7% дешевше ніж ринкові ціни. Така ціна дозволяє суттєво економити кошти», – зазначив керівник компанії.

Так, восени та взимку минулого року компанія купувала дизпальне за 21 671-25 368 грн за тонну. Тоді як за даними цінового бюлетеню «Консалтингової групи А-95» у цей період мінімальна ціна дизпального складала 21 800-27 880 грн за тонну.

«На сьогодні маємо 7,7 тис. тонн дизельного пального, що вистачить на понад 10 діб стабільної роботи. Найближчими днями відбудуться відвантаження за діючими контрактами, і його запас буде збільшено до 12 тис. тонн», – розповів Євген Кравцов.

Крім того, у 2018 році Укрзалізниця вже підписала три контракти по 10 тис. тонн кожен. Для забезпечення запасу пального на більш тривалий термін і закупівель великих партій пального компанія має здійснити цю процедуру з використанням формульного розрахунку його вартості з прив’язкою до показників Platts.

Торги з формульним розрахунком вартості дизпального на закупівлю 60 тис. тонн пального були оголошені 23 листопада 2017 року. На жаль, вони були заблоковані скаргою до Антимонопольного комітету. «Така процедура дала б можливість змінювати закупівельну ціну дизельного пального, враховуючи цінові котирування Platts та курси валют. Так, залежно від коливань на ринку ціна за контрактом може збільшуватися або зменшуватися за формулою із застосуванням індексу зміни показників Platts. Найближчим часом будемо мати результати щодо розгляду скарги АМКУ», - резюмував Євген Кравцов. Джерело: ПАТ "УЗ"

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Затримка електропоїзда № 6238 Фастів – Миронівка, що сталася 10 січня, була зумовлена технічною необхідністю – потребою збільшити кількість вагонів з шести до восьми. ПАТ «Укрзалізниця» дякує пасажирам за розуміння та просить вибачення за 25-хвилинну затримку електропоїзда, пов’язану з виконанням технологічного процесу.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» зараз працює над заходами для забезпечення більш зручних перевезень пасажирів у приміському сполученні, зокрема, забезпечує формування восьмивагонних приміських поїздів замість шестивагонних на найбільш популярних серед пасажирів напрямках.Джерело: ПАТ "УЗ"

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

За оперативними даними, Укрзалізниця у 2017 році сплатила майже 17,5 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, що на 2,5 млрд грн більше показників минулого року, коли було сплачено 15 млрд грн. Про це повідомив у своєму Twitter в. о. голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 Зокрема, до державного бюджету сплачено 6,6 млрд грн, до місцевих бюджетів – майже 5,2 млрд грн та єдиного соціального внеску сплачено 5,6 млрд грн. У 2016 році Укрзалізниця сплатила 15 млрд грн податків та обов’язкових платежів. Як зазначив Євген Кравцов, Укрзалізниця і надалі залишатиметься одним із найбільших платників податків в Україні. «Укрзалізниця, як компанія у своїй новій якості, має передусім орієнтуватися на комерційну ефективність та фінансовий результат. Зароблені кошти, у свою чергу, мають спрямовуватись на розвиток та модернізацію компанії. Водночас ми пам’ятаємо про свою соціальну відповідальність і надалі залишатимемося серед найбільших донорів державного бюджету та Пенсійного фонду», - розповів очільник Укрзалізниці.

 Також керівник галузі повідомив, що у 2018-му році компанія планує ще збільшити відрахування до бюджетів усіх рівнів. «У цьому році плануємо сплатити понад 18 млрд грн. Ми відмежовуємось від нав’язаної хибної тези, нібито товариство є гальмом розвитку країни. Маємо зробити все, щоб стати потужною ефективною компанію, що забезпечує потреби вітчизняної економіки», - резюмував Євген Кравцов.Джерело: ПАТ "УЗ"

Подробнее на сайте: http://joomspider.comhttp://buy-immobility.ruhttp://kupil-jilie.ruhttp://my-immobility.ruhttp://health-treatment.ru
http://java-code.ruhttp://leadnews.ru http://repair-dwelling.ruhttp://choose-house.ruhttp://my-houseroom.ruhttp://body-treatment.ruhttp://grand-finance.ruhttp://dohodok.ruhttp://maintain-health.ru http://tryjoomla.net

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

На численні звернення пасажирів з 1 лютого ПАТ «Укрзалізниця» змінює розклад руху поїздів № 138/137  у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький. Завдяки запровадженим змінам пасажири поїзда вирушатимуть з Лисичанська та прибуватимуть до столиці у більш зручний час.

З 1 лютого 2018 року поїзд №138 Хмельницький – Лисичанськ відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 23:12 (замість 22:45) та прибуватиме до Лисичанська о 13:45 (замість 12:40).

Зворотно зі станції Лисичанськ поїзд відправлятиметься о 16:50 (замість 13:45) та прибуватиме до Києва о 06:30 (замість 04:05).

До складу поїзда також буде включено вагон категорії «Люкс».

ПАТ «Укрзалізниця» працює над вдосконаленням пасажирського сполучення між містами Донбасу. Так, з 10 грудня 2017 року завдяки початку щоденного курсування поїзда №45/46 Ужгород – Лисичанськ Луганська область отримала пряме сполучення із Закарпаттям, Львівщиною, а також із Рівненською та Житомирською областями.

Також у грудні минулого року почав курсувати поїзд № 1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка, який забезпечив швидке та зручне сполучення Костянтинівки, Дружківки, Краматорська, Слов’янська, Лиману зі Львовом та Івано-Франківськом.Джерело: ПАТ "УЗ"

Привітання в.о. голови прав&#10

Пані та панове! Щиро вітаю вас з Різдвом та Новим 2018 роком! 

Щиро вітаю вас з Різдвом та Новим 2018 роком!

Певен, 2018-й принесе всім нам наснагу для виконання життєвих задумів та бажань, а Україні — черговий етап у розбудові сильної європейської країни. Новорічні свята об’єднують нас навколо головних цінностей: родини та близьких нам людей. Радий, що саме Укрзалізниця єднає країну, а також долає відстані, аби ви зустріли свята в родинному колі. Від імені ПАТ «Укрзалізниця» дякую українцям за довіру! Нехай 2018-й буде мирним, стабільним, успішним і щедрим! Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму та віри у власні сили! Джерело: ПАТ "УЗ"

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Пасажирів швидкісного поїзда виробництва Крюківського заводу, що вирушив із Запоріжжя 1 січня 2018 року, було пересаджено на підмінний рухомий склад, який прибуде до Києва із запізненням. Просимо вибачення у пасажирів за незручності, що виникли під час подорожі. Орієнтовно пасажири прибудуть до Києва об 11:20 2 січня.

 На під’їзді швидкісного поїзда до станції Новогуполівка був виявлений запах диму в підвагонному обладнанні (тяговому двигуні вагону №1). Силами локомотивної, поїзної бригади та супроводжуючого представника ПАТ «КВБЗ» було ліквідовано задимлення, однак продовжити рейс електропоїзд не зміг.

Усіх пасажирів було доставлено допоміжним рухомим складом до станції П’ятихатки, де їх пересаджено на підмінний рухомий склад філії  «УЗШК» ПАТ Укрзалізниця, яким вони продовжили подорож до Києва о 06:48 2 січня 2018 року.

Час затримки поїзда становить близько 5 годин.Джерело: ПАТ "УЗ"

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

ПАТ «Укрзалізниця» збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку зі зростанням обсягів перевезень пасажирів до країн ЄС. Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов у Twitter.

 

За його словами, розширення мережі міжнародних квиткових кас залізничники розпочнуть із регіональної філії «Донецька залізниця». «Міжнародних залізничних кас у 2018-му додасться. Починаємо із «Донецької залізниці». Замість Донецька та Луганська відкриємо такі каси у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Рубіжному та Лисичанську. Укрзалізниця сьогодні дає можливість подорожувати до 7 країн ЄС», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Як повідомив Євген Кравцов, у 2017 році в міжнародному сполученні Україна – ЄС перевезено у 5,5 разів більше, ніж у 2016-му. За 11 місяців поїздами за кордон подорожували 205 тисяч пасажирів.

«У графіку руху пасажирських поїздів на 2017/2018 рр. ми розширили мережу маршрутів до країн ЄС. Пасажири мають змогу подорожувати до Угорщини, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії, Австрії, а до Чехії з пересадкою на станції Кошице на поїзд № 240 Кошице – Прага. Ми працюємо з колегами з інозалізниць для створення можливості продажу квитків через інтернет на поїзди міжнародного сполучення. Наразі відпрацьовуємо нормативні та технічні питання», – розповів Євген Кравцов.

 

Довідка:

Маршрути поїздів Україна-країни ЄС

№67/68 Київ — Варшава (щоденно, швидкий),

№36/35 Одеса— Перемишль (щоденно, швидкий),

№705/706 Київ— Перемишль (щоденно, Інтерсіті+),

№51/52 Львів— Перемишль (щоденно, швидкий),

№753/754 Ковель — Холм (щоденно, регіональний, друга пара до поїзда

№751/752 Здолбунів — Холм.

Київ — Кошице (2 безпересадкові вагони у складі поїзда №13/14 Київ-Ужгород, далі поїздами Словацьких залізниць до Праги та Братислави),

Київ  —Будапешт —Відень (щоденно, безпересадковий вагон у складі поїзда №749/145 Київ-Львів-Чоп, далі поїздами Угорських залізниць). 

Київ — Бухарест (1 раз на тиждень, безпересадковий вагон у складі поїзда №117/118 Київ-Чернівці),

Київ — Варна (курсує влітку, безпересадковий вагон у складі поїзда Білоруської залізниці). Джерело: ПАТ "УЗ"

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Для забезпечення перевезення пасажирів під час різдвяних свят Укрзалізниця призначила додатковий рейс швидкісного поїзда Інтерсіті з Києва до Тернополя.

 Додатковий швидкісний поїзд Інтерсіті №747/748 Київ – Тернопіль – Київ вирушить з Києва 8 січня, а у зворотному напрямку з Тернополя - 9 січня.

Поїзд відправлятиметьсязі станції Київ-Пасажирський о 17:24 та прибуватиме до Тернополя о 23:25 із зупинками на станціях Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Деражня, Хмельницький та Волочиськ.

У зворотному напрямку з Тернополя поїзд вирушатиме о 04:04 і прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 09:58.

Квитки можна придбати у залізничних касах та у системі он-лайн продажу.

        Джерело: ПАТ "УЗ"