Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Презентаційна модель проекту Navi Mumbai Metro (фото NMM)Консорціум на чолі з Ansaldo STS, що також включає індійську Tata і китайський концерн CSR Чоучжоуські локомотиви, виграв контракт з проектування та будівництва електрифікованої лінії Мумбайської міської залізниці (Navi Mumbai Metro).

 

Сума контракту — €78 млн. Він передбачає проектування, монтаж, тестування і введення в експлуатацію лінії майбутнього маршруту № 1. Ansaldo STS відповідає за системну інтеграцію, а також постачання систем автоматики та зв'язку й автоматизованої системи оплати проїзду.
Перша ділянка лінії маршруту № 1 матиме довжину 11,1 км і сполучатиме Белапур і Пендхар. Також контракт передбачає поставку 8 електропоїздів, виготовленням яких буде займатися концерн CSR Чоучжоуські локомотиви.