Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця ТаджикистануУ вересні цього року розпочнеться будівництво трьох тунелів і п'яти мостів на залізничній гілці Вахдат – Яван у Таджикистані, яка з'єднає Душанбе з південною сталевою магістраллю.

 

За словами А. Холікова, голови Дирекції будівництва залізниці Душанбе – Курган – Тюбе, доцільно побудувати три тунелі загальною протяжністю 3755 м і п'ять мостів загальною протяжністю 712 м. «Рік тому було досягнуто домовленості з Китаєм про фінансування в розмірі близько $60 млн для будівництва цих об'єктів компанією «19-е управління залізниці Китаю», яка зараз веде проектно-дослідні роботи», — зауважив він.
Нині продовжується прокладка залізниці Вахдат – Яван загальною протяжністю 40,7 км. Будівництвом цієї гілки займаються вісім різних компаній, задіяно понад 500 будівельників та більш ніж 80 одиниць різної техніки. Усі роботи проводяться згідно з наміченим графіком. На сьогодні виконано приблизно 40% від загального обсягу робіт, побудовано вже 8,4 км дороги. Загальна вартість проекту складе близько $190 млн. Рейки для прокладки цієї ділянки закуповуються в Росії, а інші будівельні матеріали, в тому числі шпали, виробляються в Таджикистані.
Будівництво залізничної дороги Душанбе – Вахдат – Яван – Курган – Тюбе планується повністю завершити в 2016 році.