Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця ТаджикистануУ вересні цього року розпочнеться будівництво трьох тунелів і п'яти мостів на залізничній гілці Вахдат – Яван у Таджикистані, яка з'єднає Душанбе з південною сталевою магістраллю.

 

За словами А. Холікова, голови Дирекції будівництва залізниці Душанбе – Курган – Тюбе, доцільно побудувати три тунелі загальною протяжністю 3755 м і п'ять мостів загальною протяжністю 712 м. «Рік тому було досягнуто домовленості з Китаєм про фінансування в розмірі близько $60 млн для будівництва цих об'єктів компанією «19-е управління залізниці Китаю», яка зараз веде проектно-дослідні роботи», — зауважив він.
Нині продовжується прокладка залізниці Вахдат – Яван загальною протяжністю 40,7 км. Будівництвом цієї гілки займаються вісім різних компаній, задіяно понад 500 будівельників та більш ніж 80 одиниць різної техніки. Усі роботи проводяться згідно з наміченим графіком. На сьогодні виконано приблизно 40% від загального обсягу робіт, побудовано вже 8,4 км дороги. Загальна вартість проекту складе близько $190 млн. Рейки для прокладки цієї ділянки закуповуються в Росії, а інші будівельні матеріали, в тому числі шпали, виробляються в Таджикистані.
Будівництво залізничної дороги Душанбе – Вахдат – Яван – Курган – Тюбе планується повністю завершити в 2016 році.