Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця Ferrocarril de AntioquiaКолумбія продовжує відроджувати давно забутий у цій країні залізничний транспорт. Найближчим часом на Карибському узбережжі країни почне ходити комфортабельний пасажирський поїзд, а в провінції Антіокия (Antioquia) днями стартував проект із відродження старовинної залізниці Ferrocarril de Antioquia.

 

 

 

До лютого 2015 року заплановано створити туристичний поїзд, за допомогою якого мандрівники зможуть ознайомитися з цікавими пам'ятками міста Медельін (Medellin) і його околиць. Це буде не просто захоплююча поїздка на поїзді, але і деталізоване занурення в історію області: кожна станція в різний час зіграла важливу роль у розвитку не тільки Медельіна, але й усієї Колумбії. Сам поїзд буде стилізований під старовинні «селянські» вагони marraneras.

Починається поїздка від станції Botero, побудованої ще в 1914 році. У маршрут також будуть включені станції Porce і Santiago, розташовані в мальовничих місцях. Після цього потяг піде по Трикілометровому тунелю Quiebra, створеному в Антіокії наприкінці XIX ст. інженером Алехандро Лопесом. На виході з тунелю туристів чекатиме відновлена і відреставрована станція Limon. Закінчиться історичний маршрут у пункті Cisneros, звідки всі бажаючі зможуть відправитися в Медельїн.