Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця Ferrocarril de AntioquiaКолумбія продовжує відроджувати давно забутий у цій країні залізничний транспорт. Найближчим часом на Карибському узбережжі країни почне ходити комфортабельний пасажирський поїзд, а в провінції Антіокия (Antioquia) днями стартував проект із відродження старовинної залізниці Ferrocarril de Antioquia.

 

 

 

До лютого 2015 року заплановано створити туристичний поїзд, за допомогою якого мандрівники зможуть ознайомитися з цікавими пам'ятками міста Медельін (Medellin) і його околиць. Це буде не просто захоплююча поїздка на поїзді, але і деталізоване занурення в історію області: кожна станція в різний час зіграла важливу роль у розвитку не тільки Медельіна, але й усієї Колумбії. Сам поїзд буде стилізований під старовинні «селянські» вагони marraneras.

Починається поїздка від станції Botero, побудованої ще в 1914 році. У маршрут також будуть включені станції Porce і Santiago, розташовані в мальовничих місцях. Після цього потяг піде по Трикілометровому тунелю Quiebra, створеному в Антіокії наприкінці XIX ст. інженером Алехандро Лопесом. На виході з тунелю туристів чекатиме відновлена і відреставрована станція Limon. Закінчиться історичний маршрут у пункті Cisneros, звідки всі бажаючі зможуть відправитися в Медельїн.