Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Залізниця Ferrocarril de AntioquiaКолумбія продовжує відроджувати давно забутий у цій країні залізничний транспорт. Найближчим часом на Карибському узбережжі країни почне ходити комфортабельний пасажирський поїзд, а в провінції Антіокия (Antioquia) днями стартував проект із відродження старовинної залізниці Ferrocarril de Antioquia.

 

 

 

До лютого 2015 року заплановано створити туристичний поїзд, за допомогою якого мандрівники зможуть ознайомитися з цікавими пам'ятками міста Медельін (Medellin) і його околиць. Це буде не просто захоплююча поїздка на поїзді, але і деталізоване занурення в історію області: кожна станція в різний час зіграла важливу роль у розвитку не тільки Медельіна, але й усієї Колумбії. Сам поїзд буде стилізований під старовинні «селянські» вагони marraneras.

Починається поїздка від станції Botero, побудованої ще в 1914 році. У маршрут також будуть включені станції Porce і Santiago, розташовані в мальовничих місцях. Після цього потяг піде по Трикілометровому тунелю Quiebra, створеному в Антіокії наприкінці XIX ст. інженером Алехандро Лопесом. На виході з тунелю туристів чекатиме відновлена і відреставрована станція Limon. Закінчиться історичний маршрут у пункті Cisneros, звідки всі бажаючі зможуть відправитися в Медельїн.