Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Електропоїзд Talgo серії 330 для випробування високошвидкісних магістралейADIF, іспанський оператор інфраструктури, обрала CAF для організації систем сигналізації вздовж ділянки Середземного коридору між містами Ванделлос і Таррагона.

 


Замовлення включає установку та обслуговування нових сигнальних комірок системи ERTMS Рівня 2, телекомунікаційних систем, систем управління рухом поїздів та допоміжних системи безпеки та захисту.
«Для CAF CAF Signalling як керівника проекту цей контракт знаменує собою важливу віху і якісний крок у просуванні своєї стратегії, оскільки передбачає впровадження нової системи ERTMS з власними технологіями — AURIGA ERTMS», — зазначено в заяві CAF.
Лінія Ванделлос – Таррагона має протяжність 65 км. Після впровадження системи ERTMS Рівня 2 з’явиться можливість включити її до високошвидкісного коридору Іспанія – Франція.
Довідка. Раніше ADIF обрала консорціум компаній Bombardier і Thales для переоснащення другої ділянки Альмусафес – Валенсія – Кастельон-де-ла-План цього ж коридору.