Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Електропоїзд Talgo серії 330 для випробування високошвидкісних магістралейADIF, іспанський оператор інфраструктури, обрала CAF для організації систем сигналізації вздовж ділянки Середземного коридору між містами Ванделлос і Таррагона.

 


Замовлення включає установку та обслуговування нових сигнальних комірок системи ERTMS Рівня 2, телекомунікаційних систем, систем управління рухом поїздів та допоміжних системи безпеки та захисту.
«Для CAF CAF Signalling як керівника проекту цей контракт знаменує собою важливу віху і якісний крок у просуванні своєї стратегії, оскільки передбачає впровадження нової системи ERTMS з власними технологіями — AURIGA ERTMS», — зазначено в заяві CAF.
Лінія Ванделлос – Таррагона має протяжність 65 км. Після впровадження системи ERTMS Рівня 2 з’явиться можливість включити її до високошвидкісного коридору Іспанія – Франція.
Довідка. Раніше ADIF обрала консорціум компаній Bombardier і Thales для переоснащення другої ділянки Альмусафес – Валенсія – Кастельон-де-ла-План цього ж коридору.