Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

SUBF 2015 Компанія «Кратос» пропонує взяти участь у Міжнародному бізнес-форумі SUBF 2015, який пройде 20–23 квітня 2015 року в м. Кошице (Словаччина).

 

SUBF 2015 — це словацько-український (організований представниками двох країн — вперше в історії!) міжнародний (тобто за участі інших країн Євросоюзу і не тільки) бізнес-форум. Запланований такий формат заходу: пленарна частина — виступ гостей рівня урядів країн учасників; переговори у форматі Be2Be (учасники форуму реєструються заздалегідь і мають змогу як заздалегідь призначати собі переговори з важливими для них зареєстрованими учасниками, так і самі стати об'єктом запиту переговорів) — вкрай ефективний засіб, що гарантує корисні контакти за графіком, широко застосовується в Європі на форумах і подібних подіях; експозиція компаній-учасників; тематичні та презентаційні конференції; бізнес ланчі, банкет. 

До форуму буде випущений каталог учасників. Додатково компанія «Кратос» пропонує візову підтримку, туристичну програму і сервіс для бажаючих; бронювання готелів без націнки; трансфер-автобуси з м. Ужгорода та спрощену процедуру на кордоні, в проекті — організація авіарейсу-чартеру з України; презентації можливостей оренди, купівлі нерухомості для бізнесу (офіси, виробництва, магазини, склади тощо), відкриття нових госп. суб'єктів або представництв, спільних підприємств, оподаткування, реєстрація, банкінг; шопінг; продовження поїздки у відпустку з урахуванням наступних травневих свят.
Обмежень за галузевою належністю делегатів від України — немає.
Компанія «Кратос» має ЕКСКЛЮЗИВНІ повноваження на формування складу учасників як від України, так і від інших країн. Участь може взяти компанія з будь-якої країни світу. (Винятком за рішенням організаторів є РФ, що обумовлено політикою санкцій, застосованою ЄС та Україною у відповідь на агресію РФ проти України.)
Місце проведення: «Культурпарк Кошице» — яскравий приклад інвестицій ЄС в східний регіон Євросоюзу — €40 млн! Прекрасне місце в центральній частині міста.
Пропонуються найширші можливості для спонсорів такої ексклюзивної події.
Можна довго знаходити причини, чому нам важко, але краще просто стати на передовий шлях розвитку, використовуючи досвід сусідів, відкритих для нас. Час не чекає, Україна стільки зробила для вільної торгівлі з ЄС, що зволікання — смерті подібне — зараз або ніколи!!!

 

Організатори в Україні: компанія «Кратос», 50000, м. Кривий Ріг, пр. К. Маркса 30: expo@kratos.net.ua, www.kratos.net.ua , тел. (044) 2090711, (067) 5539901, (095) 8148007; факс: (056) 409-30-30, (0564) 92-32-43, 92-32-37, 90-21-30