Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

uz-logo-150Конкурсний відбір на посаду голови Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") пройде після її корпоратизації.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський в ході зустрічі з журналістами в середу ввечері.

"Конкурс на главу" Укрзалізниці "проведемо відразу, як тільки корпоратізіруемся", - зазначив він.

Говорячи про конкурси з відбору глав морських портів, міністр додав, що вони проводитимуться відразу, як тільки будуть закінчуватися контракти з нинішніми їх керівниками. За словами міністра, найближчим буде конкурс з відбору глави Маріупольського морського торгового порту.

 

Як повідомлялося, перший конкурс з відбору глав держпідприємств Мініфраструктури був оголошений 31 грудня 2014. В ході відбору оцінок та інтерв'ю кандидатів на посаду голови "Укрзалізниці" був відібраний лонг-лист з 11 претендентів. Після цього було проведено відбір трьох кандидатів, які були подані на номінаційного комітет.

Пізніше Дніпропетровський окружний адміністративний суд заборонив Міністерству інфраструктури України проводити відбір кандидатів на посаду керівників аеропортів "Бориспіль" і "Львів", "Укрзалізниці" за позовом заступника гендиректора аеропорту "Бориспіль" Кирила Звонарьова.

 

Міністерство повідомило, що повторний конкурс буде проведено відповідно до урядової постанови №777 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки".