Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Слайд із презентації проекту ВШМ Мехіко – ТолукаКонсорціум на чолі з CAF (Іспанія) була обрана Секретаріатом зв'язку і транспорту Мексики (ССТ) для постачання поїздів та обладнання для нового міжміського пасажирського, що з'єднає міста Мехіко і Толука.

 

 

Сума контракту — €690 млн. Його підписання, як очікується, відбудеться в грудні. Партнерами CAF є Thales, Isolux-CORSAN і AZVI. Консорціум на чолі з CAF у фіналі тендерних торгів переміг консорціум El Economista, на чолі якого є компанія Bombardier.
CAF поставить 30 п’ятивагонних електропоїздів, кожен з яких уміщує до 700 пасажирів. Потяги будуть мати широкі проходи між вагонами і місця для пасажирів з обмеженою рухливістю. CAF Signalling буде нести відповідальність за улаштування ERTMS, обладнання автоматики і телемеханіки і центру управління. Контракт також включає в себе улаштування систем електропостачання, зокрема тягових підстанцій.