Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ЕвразЕВРАЗ скоротив загальне виробництво сталі на 4%, але наростив його на 9% в Україні.

 

 

Російська гірничо-металургійна компанія ЕВРАЗ повідомила про скорочення виробництва сталевої продукції в ІІІ кварталі 2014 року на 4% через зниження замовлень на залізничну продукцію покупцями в Росії і країнах СНД та щорічного ремонту на заводі з виробництва рейок EVRAZ Pueblo в Північній Америці.
У той же час у компанії повідомили про зростання виробництва сталі на заводах в Україні на 9% порівняно з попереднім кварталом на тлі зниження конкуренції з боку українських сталеливарних підприємств частково або повністю зупинених у результаті війни на сході. Крім цього, ЕВРАЗ розширив лінійку своєї продукції на Дніпропетровському металургійному заводі ім. Петровського.
Українські підприємства Євразії також збільшили виробництво товарного коксу порівняно з квітнем–червнем 2014 року на 13,4%.