Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

ETR 452 CivityПерший з п'яти електропоїздів ETR 452 Civity, отриманий від CAF для заміської мережі Барі, був представлений регіональним радником з питань мобільності та транспорту Puglia, Дж. Джанніні, президентом регіонального оператора Ferrotramviaria, Г. Пасквіні, і генеральним директором компанії М. Нітті.

 

 

Перші два потяги зараз використовуються на маршруті від Барі до Барлетта та аеропорту Кароль Войтила, який відкрився в 2013 році. Інші три поїзди повинні бути поставлені до Ferrotramviaria пізніше цього року.
Максимальна швидкість поїздів складає 160 км/год. Чотиривагонний ETR 452s вміщує до 448 пасажирів, у тому числі 243 сидячих місць. Також кожен поїзд має окремі місця для велосипедів та інвалідних колясок.
Потяги нині дозволено експлуатувати лише для на приміських маршрутах на північ від Барі, але у в найближчому майбутньому флот також буде сертифікований для експлуатації на національній мережі.