Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

ETR 452 CivityПерший з п'яти електропоїздів ETR 452 Civity, отриманий від CAF для заміської мережі Барі, був представлений регіональним радником з питань мобільності та транспорту Puglia, Дж. Джанніні, президентом регіонального оператора Ferrotramviaria, Г. Пасквіні, і генеральним директором компанії М. Нітті.

 

 

Перші два потяги зараз використовуються на маршруті від Барі до Барлетта та аеропорту Кароль Войтила, який відкрився в 2013 році. Інші три поїзди повинні бути поставлені до Ferrotramviaria пізніше цього року.
Максимальна швидкість поїздів складає 160 км/год. Чотиривагонний ETR 452s вміщує до 448 пасажирів, у тому числі 243 сидячих місць. Також кожен поїзд має окремі місця для велосипедів та інвалідних колясок.
Потяги нині дозволено експлуатувати лише для на приміських маршрутах на північ від Барі, але у в найближчому майбутньому флот також буде сертифікований для експлуатації на національній мережі.