Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

К. Паллінг, голова комісії Рійгікогу в справах ЄСПротягом 2014–2020 рр. Естонія отримає €5,9 млрд від ЄС. €3,5 млрд  будуть спрямовані на розвиток освіти, економіки, енергетики, транспорту і інфотехнологій, а також на збереження навколишнього середовища.

 

«Особливу увагу буде приділено об'єднанню різних видів транспорту. Наприклад, зупинки автобусів і поїздів повинні знаходитися поблизу. Ми також займаємося розвитком доріг, що входять в єдину європейську транспортну мережу. Наприклад, буде продовжено будівництво чотирисмугової дороги Таллінн – Тарту до Виибу. Кошти також будуть спрямовані на поліпшення Талліннського аеропорту, малих портів і ремонт ділянок залізниці», — зауважив К. Паллінг, голова комісії Рійгікогу в справах ЄС.
За словами У. Пало, міністра економіки та інфраструктури, в проекти доріг Таллінна, Тарту і Нарви планується інвестувати до €40 млн. Найбільш великими проектами в Таллінні стануть Рейді тее («Північна магістраль») і трамвайні колії до аеропорту. У Тарту планується з'єднати східну окружну дорогу із шосе і поліпшити сполучення між залізничним вокзалом та центром міста. Також влада має намір реконструювати внутрішньоміські дороги, щоб вони краще витримували важкий транспорт, а також створити сполучення між залізничним та автобусним вокзалами.