Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

К. Паллінг, голова комісії Рійгікогу в справах ЄСПротягом 2014–2020 рр. Естонія отримає €5,9 млрд від ЄС. €3,5 млрд  будуть спрямовані на розвиток освіти, економіки, енергетики, транспорту і інфотехнологій, а також на збереження навколишнього середовища.

 

«Особливу увагу буде приділено об'єднанню різних видів транспорту. Наприклад, зупинки автобусів і поїздів повинні знаходитися поблизу. Ми також займаємося розвитком доріг, що входять в єдину європейську транспортну мережу. Наприклад, буде продовжено будівництво чотирисмугової дороги Таллінн – Тарту до Виибу. Кошти також будуть спрямовані на поліпшення Талліннського аеропорту, малих портів і ремонт ділянок залізниці», — зауважив К. Паллінг, голова комісії Рійгікогу в справах ЄС.
За словами У. Пало, міністра економіки та інфраструктури, в проекти доріг Таллінна, Тарту і Нарви планується інвестувати до €40 млн. Найбільш великими проектами в Таллінні стануть Рейді тее («Північна магістраль») і трамвайні колії до аеропорту. У Тарту планується з'єднати східну окружну дорогу із шосе і поліпшити сполучення між залізничним вокзалом та центром міста. Також влада має намір реконструювати внутрішньоміські дороги, щоб вони краще витримували важкий транспорт, а також створити сполучення між залізничним та автобусним вокзалами.