Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

К. Паллінг, голова комісії Рійгікогу в справах ЄСПротягом 2014–2020 рр. Естонія отримає €5,9 млрд від ЄС. €3,5 млрд  будуть спрямовані на розвиток освіти, економіки, енергетики, транспорту і інфотехнологій, а також на збереження навколишнього середовища.

 

«Особливу увагу буде приділено об'єднанню різних видів транспорту. Наприклад, зупинки автобусів і поїздів повинні знаходитися поблизу. Ми також займаємося розвитком доріг, що входять в єдину європейську транспортну мережу. Наприклад, буде продовжено будівництво чотирисмугової дороги Таллінн – Тарту до Виибу. Кошти також будуть спрямовані на поліпшення Талліннського аеропорту, малих портів і ремонт ділянок залізниці», — зауважив К. Паллінг, голова комісії Рійгікогу в справах ЄС.
За словами У. Пало, міністра економіки та інфраструктури, в проекти доріг Таллінна, Тарту і Нарви планується інвестувати до €40 млн. Найбільш великими проектами в Таллінні стануть Рейді тее («Північна магістраль») і трамвайні колії до аеропорту. У Тарту планується з'єднати східну окружну дорогу із шосе і поліпшити сполучення між залізничним вокзалом та центром міста. Також влада має намір реконструювати внутрішньоміські дороги, щоб вони краще витримували важкий транспорт, а також створити сполучення між залізничним та автобусним вокзалами.