Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізничний вокзал у ТаллінніДотація спрямовується на створення з'єднань між залізничною мережею та іншими видами транспорту, щоб використовувати потенціал вже наявної інфраструктури громадського транспорту.

 

Одним із пріоритетних напрямків використання коштів фондів політики єдності ЄС на період з 2014 по 2020 рр. є розвиток транспорту, який стабільно працює. Метою при цьому є інтеграція різних видів транспорту, що дозволяє забезпечити пасажирам поїздів доступ до найважливіших сполучень загальноєвропейської транспортної мережі. До останніх в Естонії належать Талліннський порт Tallinna Vanasadam і Талліннський аеропорт.

Основна мета — забезпечити пасажирам плавні пересадки з одного виду транспорту на інші. Як передбачається, за рахунок цього зросте інтенсивність використання залізничного транспорту.

Оптимізація з'єднань різних транспортних мереж передбачає, що в безпосередній близькості від залізничних станцій будуть будуватися паркувальні майданчики для автомобілів та велосипедів, щоб люди могли скористатися варіантом, коли вони приїжджають на залізничну станцію на автомобілі або велосипеді, паркують їх там і продовжують свій рейс вже на поїзді.

Поблизу від залізничної станції має бути влаштована й автобусна зупинка, щоб пасажири могли продовжити шлях і на цьому виді транспорту.