Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Залізничний вокзал у ТаллінніДотація спрямовується на створення з'єднань між залізничною мережею та іншими видами транспорту, щоб використовувати потенціал вже наявної інфраструктури громадського транспорту.

 

Одним із пріоритетних напрямків використання коштів фондів політики єдності ЄС на період з 2014 по 2020 рр. є розвиток транспорту, який стабільно працює. Метою при цьому є інтеграція різних видів транспорту, що дозволяє забезпечити пасажирам поїздів доступ до найважливіших сполучень загальноєвропейської транспортної мережі. До останніх в Естонії належать Талліннський порт Tallinna Vanasadam і Талліннський аеропорт.

Основна мета — забезпечити пасажирам плавні пересадки з одного виду транспорту на інші. Як передбачається, за рахунок цього зросте інтенсивність використання залізничного транспорту.

Оптимізація з'єднань різних транспортних мереж передбачає, що в безпосередній близькості від залізничних станцій будуть будуватися паркувальні майданчики для автомобілів та велосипедів, щоб люди могли скористатися варіантом, коли вони приїжджають на залізничну станцію на автомобілі або велосипеді, паркують їх там і продовжують свій рейс вже на поїзді.

Поблизу від залізничної станції має бути влаштована й автобусна зупинка, щоб пасажири могли продовжити шлях і на цьому виді транспорту.