Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізничний вокзал у ТаллінніДотація спрямовується на створення з'єднань між залізничною мережею та іншими видами транспорту, щоб використовувати потенціал вже наявної інфраструктури громадського транспорту.

 

Одним із пріоритетних напрямків використання коштів фондів політики єдності ЄС на період з 2014 по 2020 рр. є розвиток транспорту, який стабільно працює. Метою при цьому є інтеграція різних видів транспорту, що дозволяє забезпечити пасажирам поїздів доступ до найважливіших сполучень загальноєвропейської транспортної мережі. До останніх в Естонії належать Талліннський порт Tallinna Vanasadam і Талліннський аеропорт.

Основна мета — забезпечити пасажирам плавні пересадки з одного виду транспорту на інші. Як передбачається, за рахунок цього зросте інтенсивність використання залізничного транспорту.

Оптимізація з'єднань різних транспортних мереж передбачає, що в безпосередній близькості від залізничних станцій будуть будуватися паркувальні майданчики для автомобілів та велосипедів, щоб люди могли скористатися варіантом, коли вони приїжджають на залізничну станцію на автомобілі або велосипеді, паркують їх там і продовжують свій рейс вже на поїзді.

Поблизу від залізничної станції має бути влаштована й автобусна зупинка, щоб пасажири могли продовжити шлях і на цьому виді транспорту.