Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця СловаччиниУряд Словаччини ввів безкоштовний проїзд по залізницях з метою підтримки найбільш слабких соціальних груп.

 

Цією можливістю матиме право скористатися практично половина населення п'ятимільйонного країни. «Ми прийшли до висновку, що це раціональне і розумне рішення. Водночас постараємося підтримати залізничний транспорт та обмежити рух особистих автомобілів і автобусів», — заявив Р. Фіцо, словацький прем'єр-міністр.

Державна залізниця Словаччини на всіх належних їй трасах, а також приватний перевізник RegioJet там, де він отримує державні дотації, вводять безкоштовний проїзд у вагонах другого класу. Цією пільгою скористаються діти до 15 років, а також ті, кому вже виповнилося 62 роки. Крім того, безкоштовний проїзд покладено учням шкіл та студентам вузів до 26-річного віку.
На реалізацію урядової постанови буде потрібно €13 млн на. Однак незалежні аналітики з таким прогнозом не згодні, кажуть, що насправді витрати будуть більш значними — до €30 млн.