Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця СловаччиниУряд Словаччини ввів безкоштовний проїзд по залізницях з метою підтримки найбільш слабких соціальних груп.

 

Цією можливістю матиме право скористатися практично половина населення п'ятимільйонного країни. «Ми прийшли до висновку, що це раціональне і розумне рішення. Водночас постараємося підтримати залізничний транспорт та обмежити рух особистих автомобілів і автобусів», — заявив Р. Фіцо, словацький прем'єр-міністр.

Державна залізниця Словаччини на всіх належних їй трасах, а також приватний перевізник RegioJet там, де він отримує державні дотації, вводять безкоштовний проїзд у вагонах другого класу. Цією пільгою скористаються діти до 15 років, а також ті, кому вже виповнилося 62 роки. Крім того, безкоштовний проїзд покладено учням шкіл та студентам вузів до 26-річного віку.
На реалізацію урядової постанови буде потрібно €13 млн на. Однак незалежні аналітики з таким прогнозом не згодні, кажуть, що насправді витрати будуть більш значними — до €30 млн.