Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

noimgЗавершені роботи із монтажу обладнання для забезпечення WI-FI доступу до мережі Інтернет на всіх 10 електропоїздах виробництва компанії HYUNDAI Rotem, 2 поїздах Екр-1 «Тарпан» та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Як повідомляє прес-центр Укрзалізниці, всі пасажири швидкісних поїздів ІНТЕРСІТІ+ та ІНТЕРСІТІ матимуть доступ до мережі Інтернет на всіх маршрутах курсування цих поїздів. Послуга забезпечить створення максимально комфортних умов для роботи та відпочинку під час подорожі (перегляд останніх новин, спілкування з бізнес партнерами чи друзями тощо). Запровадження цієї інноваційної послуги є суттєвим кроком вперед і стане додатковою конкурентною перевагою поїздів ІНТЕРСІТІ+ та ІНТЕРСІТІ перед іншими видами транспорту, адже відтепер пасажири мають можливість ефективно використовувати час подорожі, постійно залишаючись на зв’язку.