Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

wifi-issues-on-surface-pro-624x624З 1 вересня цього року під час подорожі в усіх поїздах Інтерсіти+ та Інтерсіті можна буде користуватися інтернетом. Для цього до 31 серпня 2015 року в усіх поїздах Української залізничної швидкісної компанії буде встановлено спеціальне обладнання.

 

Наразі послуга доступу до мережі інтернет надається вже в трьох поїздах Інтерсіті+: HyundaiRotemHRCS-2-003, Hyundai RotemHRCS-2-008 та Hyundai RotemHRCS-2-009. До 10 серпня 2015 року обладнання для надання послуги буде встановлено ще в одному поїзді.

 

Ця послуга буде доступною для пасажирів усіх класів та надаватиметься безкоштовно.

Усі питання, що стосуються курсування швидкісних поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+, зокрема, графіку руху, сервісного обслуговування та продажу квитків, можна поставити на офіційній сторінці компанії:https://www.facebook.com/dpuzshk. Також корисну інформацію пасажири можуть отримати на сайті Української залізничної швидкісної компанії http://intercity.uz.gov.ua.