Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

400399

   Запропоновані зміни та доповнення дозволять здійснювати міжнародне перевезення в межах однієї держави за участю декількох перевізників або одному перевізнику по інфраструктурі декількох держав, тобто забезпечують  транскордонність перевезень. З актуалізованим текстом СМГС і СІ до СМГС можна ознайомитися за посиланням:http://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/legal_documents/smgs_2015/

   

Завдяки змінам включено нові правові суб'єкти-перевізники (наступний, договірний), керуючі інфраструктурою, власники вагонів. Також розширено взаємодію системи СМГС з системою залізничного права ЦІМ.

У новій редакції Угоди про міжнародне вантажне сполучення визначена роль інфраструктури та керуючого нею суб’єкта як агента перевізника, що дає можливість перевізникові (при необхідності) укладати договір на використання інфраструктури, при цьому відправнику і одержувачу не потрібно вибудовувати правові відносини з керуючим інфраструктурою.

Крім того, зміни міжнародного транспортного права СМГС і СІ до СМГС дозволили спростити умови перевезень вантажів у залізнично-поромному сполученні – раніше необхідно було створювати окремий пакет нормативно-правових актів, включаючи підписання міжурядових угод.

Рішення про введення в дію комплексних змін і доповнень до СМГС і СІ до СМГС було прийнято 6 червня 2014 року на позачерговій Комісії ОСЗ з транспортного права. При їх розробці враховано результати реформування систем залізничного транспорту в країнах, які застосовують дане транспортне право, зміни структури і компетенції органів державного управління залізничним транспортом тощо.