Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

400399

   Запропоновані зміни та доповнення дозволять здійснювати міжнародне перевезення в межах однієї держави за участю декількох перевізників або одному перевізнику по інфраструктурі декількох держав, тобто забезпечують  транскордонність перевезень. З актуалізованим текстом СМГС і СІ до СМГС можна ознайомитися за посиланням:http://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/legal_documents/smgs_2015/

   

Завдяки змінам включено нові правові суб'єкти-перевізники (наступний, договірний), керуючі інфраструктурою, власники вагонів. Також розширено взаємодію системи СМГС з системою залізничного права ЦІМ.

У новій редакції Угоди про міжнародне вантажне сполучення визначена роль інфраструктури та керуючого нею суб’єкта як агента перевізника, що дає можливість перевізникові (при необхідності) укладати договір на використання інфраструктури, при цьому відправнику і одержувачу не потрібно вибудовувати правові відносини з керуючим інфраструктурою.

Крім того, зміни міжнародного транспортного права СМГС і СІ до СМГС дозволили спростити умови перевезень вантажів у залізнично-поромному сполученні – раніше необхідно було створювати окремий пакет нормативно-правових актів, включаючи підписання міжурядових угод.

Рішення про введення в дію комплексних змін і доповнень до СМГС і СІ до СМГС було прийнято 6 червня 2014 року на позачерговій Комісії ОСЗ з транспортного права. При їх розробці враховано результати реформування систем залізничного транспорту в країнах, які застосовують дане транспортне право, зміни структури і компетенції органів державного управління залізничним транспортом тощо.