Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

УкрзалізницяУкрзалізниця готує проект нормативного акта про підвищення тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом на 30% з 1 лютого 2015 року.

 

 

Зазначена індексація тарифів врахована Мінекономрозвитку в проекті «Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2015–2019 рр.».
Тарифи на перевезення вантажів у межах України (внутрішнє сполучення, експорт та імпорт) встановлюються Мінінфраструктури за погодженням з Мінекономрозвитку та Мінфіном і є державно регульованими.
Як раніше повідомляв В. Жураківський, заступник генерального директора Укрзалізниці, Міністерство інфраструктури України з 1 січня 2015 року встановлюватиме тарифи на всі види залізничних перевезень. За його словами, розроблено цілий порядок організації роботи із встановлення тарифів на вантажні, пасажирські та приміські перевезення.