Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Додаткові поїздиДля задоволення потреб населення у перевезеннях залізничним транспортом у період новорічних і різдвяних свят Укрзалізниця збільшила кількість рейсів поїзда № 225 / 226 Харків – Ужгород – Харків.

 

 

Щоденне курсування поїзда № 225 / 226 Харків – Ужгород – Харків із Харкова здійснюватиметься з 24 грудня 2014 року по 10 січня 2015 року. У зворотному напрямку з Ужгорода поїзд вирушатиме щоденно з 26 грудня 2014 року до 12 січня 2015 року. У всі інші дні поїзд № 225 / 226 Харків – Ужгород – Харків курсуватиме за встановленим графіком — по непарних датах із Харкова і по парних з Ужгорода.
Із Харкова поїзд відправляється о 23:07 та прибуває до Ужгорода о 03:55. Зворотно з Ужгорода поїзд вирушає об 11:17 і прибуває до Харкова о 14:30. Поїздом № 225 / 226 Харків – Ужгород – Харків зможуть скористатися також мешканці Сум, Конотопу, Львова, Києва, Козятина, Вінниці, Жмеринки, Хмельницького, Тернополя та інших міст, через які проїжджатиме зазначений поїзд.