Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

ad4319fbb1235123f02bb5e4be48ebeaЗавдяки налагодженню ритмічного постачання необхідних запасних частин та матеріалів для господарств Укрзалізниці з початку липня збільшено робочий парк найбільш затребуваного рухомого складу для перевезення вантажів.

Парк піввагонів власності Укрзалізниці збільшився на 135 одиниць, зерновозів – на 183. Для збільшення обсягів перевезення вантажів у липні цього року деповським та капітальним ремонтами було охоплено на 110 вагонів більше плану. Зокрема, залізничники відремонтували 2328 вантажних вагонів, у тому числі 1009 піввагонів, 105 обкотишовозів та 485 зерновозів. За дорученням керівництва Укрзалізниці для забезпечення перевезень зростаючих обсягів вантажів відбувається коригування фінансових планів підприємств щодо збільшення обсягів ремонту вагонів у другому півріччі 2015 року на 3179 одиниць.

 

Як повідомляє Укрзалізниця,у серні заплановано відремонтувати 2617 вагонів, у тому числі 1380 піввагонів, 120 обкотишовозів та 470 зерновозів. Загалом це на 399 вагонів більше порівно з плановими завданнями липня. Особливу увагу залізничники приділяють перевезенню стратегічно важливих вантажів – зерна та вугілля – і задоволенню замовлень на перевезення завдяки задіянню достатньої кількості рухомого складу. За 9 днів серпня залізничники навантажили 1387,9 тис. тонн вугілля, що більше запланованого обсягу на 2,8 %. Окрім того, зросли обсяги навантаження зерна. Так, у липі щодоби навантажувалося на 222 зерновози більше, ніж за відповідний період минулого року. Щодоби в робочому парку знаходилося на 898 зерновозів більше, ніж за відповідний період минулого року.