Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

ad4319fbb1235123f02bb5e4be48ebeaЗавдяки налагодженню ритмічного постачання необхідних запасних частин та матеріалів для господарств Укрзалізниці з початку липня збільшено робочий парк найбільш затребуваного рухомого складу для перевезення вантажів.

Парк піввагонів власності Укрзалізниці збільшився на 135 одиниць, зерновозів – на 183. Для збільшення обсягів перевезення вантажів у липні цього року деповським та капітальним ремонтами було охоплено на 110 вагонів більше плану. Зокрема, залізничники відремонтували 2328 вантажних вагонів, у тому числі 1009 піввагонів, 105 обкотишовозів та 485 зерновозів. За дорученням керівництва Укрзалізниці для забезпечення перевезень зростаючих обсягів вантажів відбувається коригування фінансових планів підприємств щодо збільшення обсягів ремонту вагонів у другому півріччі 2015 року на 3179 одиниць.

 

Як повідомляє Укрзалізниця,у серні заплановано відремонтувати 2617 вагонів, у тому числі 1380 піввагонів, 120 обкотишовозів та 470 зерновозів. Загалом це на 399 вагонів більше порівно з плановими завданнями липня. Особливу увагу залізничники приділяють перевезенню стратегічно важливих вантажів – зерна та вугілля – і задоволенню замовлень на перевезення завдяки задіянню достатньої кількості рухомого складу. За 9 днів серпня залізничники навантажили 1387,9 тис. тонн вугілля, що більше запланованого обсягу на 2,8 %. Окрім того, зросли обсяги навантаження зерна. Так, у липі щодоби навантажувалося на 222 зерновози більше, ніж за відповідний період минулого року. Щодоби в робочому парку знаходилося на 898 зерновозів більше, ніж за відповідний період минулого року.