Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

1401183469 hdydjjПротягом семи місяців 2015 року працівники колійного господарства Придніпровської залізниці відремонтували 157 км колій. З них капітальному ремонту було піддано 25,1км, середньому – 61,1 км, комплексно-оздоровчому -70,8 км.

 

Основні роботи у цей період велися на ділянках Кривий Ріг – Комиш Зоря, Верхівцеве – Долинська, П’ятихатки – Чаплине, П’ятихатки – Інгулець, Воскобійня – Красноармійськ та ін.

Подбали колійники і про стрілочні переводи. Зокрема, з початку року                  75 комплектів стрілочних переводів було відремонтовано середнім ремонтом, 13 - замінено старопридатними на залізобетонних брусах, у двох – оновлено металеві частини. Один стрілочний перевід на напрямку П’ятихатки – Чаплине було замінено новим на залізобетонних брусах.

Загалом у цьому році на ремонтно-колійніроботи Придніпровська залізниця спрямувала понад 94,2 млн. гривень.

 

Прес-центр Міністерства інфраструктури України (МІУ)