Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд «Інтерсіті+»Укрзалізниця в минулому році перевезла 91 пасажира з обмеженими фізичними можливостями у швидкісних електропоїздах категорії «Інтерсіті+», що на 45% більше показника за 2013 рік.

 

 

У харківському напрямі було перевезено 28 осіб цієї категорії, у дніпропетровському — 7, в донецькому — 21, у запорізькому — 12, у львівському — 18, у трускавецькому — 3, в тернопільському і одеському — по одному.
Рухомий склад потягів категорій «Інтерсіті» і «Інтерсіті+» повністю адаптований до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Зокрема, в кожному з поїздів є вагони, обладнані спеціальними посадочними місцями з фіксуючими ременями безпеки, відкидним пандусом для безпечної посадки / висадки із вагона, а також спеціальними туалетними кімнатами. За повідомленням прес-служби Укрзалізниці, стюарди поїздів« Інтерсіті »і« Інтерсіті + пройшли професійну підготовку у фахівців Національної асамблеї інвалідів України.