Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Укрзалізниця відкрила продаж на 29 додаткових поїздів

Укрзалізниця роз’яснює порядок повернення електронних квитків на період дії тимчасового мораторію

Укрзалізниця ініціює розширення страхових продуктів на залізничному транспорті

Тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їх повернення здійснюватиметься лише через залізничні кас

Пасажирів швидкісного поїзда № 723 Харків - Київ пересаджено у резервний рухомий склад

Укрзалізниця створить спеціальний рахунок, щоб акумулювати кошти від компенсації за перевезення пасажирів-пільговиків, – Євген Кравцов

Євген Кравцов: у години пік мешканці Немішаєвого, Клавдієвого, Ворзеля, Бучі та Ірпіня зможуть дістатися Києва менш ніж за півгодини

Запрошуємо представників ЗМІ на запуск нового формату – «човникового руху» приміський електропоїздів Святошин – Клавдієве – Святошин

Правління Європейської Бізнес Асоціації вирішило прийняти Укрзалізницю до лав Асоціації

ГІОЦ Укрзалізниці переходить на нові формати електронного підпису

fr25asa1Упродовж січня-квітня 2015 року обсяги загального навантаження Південної залізниці сягнули 9 млн 112 тис. тонн вантажів, що на 2,5% більше, ніж заплановано. Середньодобове навантаження становить 75 тис. 930 тонн.

Традиційно найбільшу частку від загальної кількості вантажів складає залізна руда – 42%. Упродовж січня-квітня 2015 року на Південній магістралі навантажено 3 млн 846 тис. тонн залізної руди.
Майже третина від усього обсягу вантажів (33%) припадає на зерно. За 4 місяці 2015 року навантажено 2 млн 969 тис. тонн зерна. Це на 11,8% більше, ніж заплановано.
Будівельних матеріалів упродовж чотирьох місяців навантажено 621 тис. тонн, що становить 7% від загального навантаження Південної залізниці.
Четвертою номенклатурою за обсягами є нафтопродукти, навантаження яких у січні-квітні склало 452 тис.тонн, що на 19,7% більше, ніж заплановано.
Крім того, у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року залізничники фіксують позитивну динаміку у навантаженні шроту (237 тис. 125 тонн, приріст – 4,2%) та мінеральних добрив (109 тис. 787 тонн, приріст – 22,2%).