Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

fr25asa1Упродовж січня-квітня 2015 року обсяги загального навантаження Південної залізниці сягнули 9 млн 112 тис. тонн вантажів, що на 2,5% більше, ніж заплановано. Середньодобове навантаження становить 75 тис. 930 тонн.

Традиційно найбільшу частку від загальної кількості вантажів складає залізна руда – 42%. Упродовж січня-квітня 2015 року на Південній магістралі навантажено 3 млн 846 тис. тонн залізної руди.
Майже третина від усього обсягу вантажів (33%) припадає на зерно. За 4 місяці 2015 року навантажено 2 млн 969 тис. тонн зерна. Це на 11,8% більше, ніж заплановано.
Будівельних матеріалів упродовж чотирьох місяців навантажено 621 тис. тонн, що становить 7% від загального навантаження Південної залізниці.
Четвертою номенклатурою за обсягами є нафтопродукти, навантаження яких у січні-квітні склало 452 тис.тонн, що на 19,7% більше, ніж заплановано.
Крім того, у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року залізничники фіксують позитивну динаміку у навантаженні шроту (237 тис. 125 тонн, приріст – 4,2%) та мінеральних добрив (109 тис. 787 тонн, приріст – 22,2%).