Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

364503986Укрзалізниця витратила близько півмільйона на часткову ліквідацію наслідків сходу з рейок 22 вантажних вагонів на перегоні Жеребкове – Заплази (Одеська залізниця) 14 серпня. На ремонт вагонів, залізничного полотна й електроопор заплановані додаткові витрати.

Утворена для розслідування інциденту комісія Укрзалізниці у складі керівників департаментів безпеки руху, вагонного господарства, колії та споруд з’ясувала, що його причиною стала службова недбалість посадових осіб служби колії Одеської залізниці, Котовської дистанції колії та Одеської дирекції залізничних перевезень. Розслідування ще продовжується.

За висновками комісії, напередодні інциденту частина колії на зазначеній ділянці зазнала деформації внаслідок проведення на ній ремонтних робіт із застосуванням ремонтно-колійних машин. Зважаючи на температуру повітря, що перевищувала визначену норму, технічними вказівками по улаштуванню, укладанню, ремонту та утриманню безстикової колії на залізницях України, виконання таких робіт мало бути призупинено.

 

13 серпня 2015 року, нехтуючи вимогами, керівники відповідних підрозділів колійного господарства Одеської залізниці та Одеської дирекції залізничних перевезень, запланували та здійснили виконання колійних робіт. Керівником робіт – начальником дільниці Котовської дистанції колії Одеської залізниці порушено план-заявку на виконання робіт виправно-підбивальною-рихтувальною машиною в частині самовільної зміни фронту робіт та виконання цих робіт на непідготовленій ділянці колії без попередньої розрядки температурних напружень та перезакріплення плітей безстикової колії. Начальник

 

Одеської дирекції залізничних перевезень всупереч вимогам інструкції дав дозвіл на проведення цих робіт.

 «Ситуації, коли Укрзалізниця несе збитки через недбальство, внаслідок людського фактору, є неприпустимими. На усунення наслідків сходу вагонів з рейок на Одещині вже півмільйона гривень, які можна було б спрямувати, наприклад, на ремонт рухомого складу чи підвищення заробітної плати залізничникам. Надалі ми будемо вживати посилених заходів для запобігання подібним випадкам. Cтосовно цього випадку вже готуються відповідні кадрові рішення», - зазначив Олександр Завгородній.