Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

0988 21Серед пасажирів Придніпровської залізниці зростає популярність послуги замовлення та придбання проїзних документів через Інтернет.

Тільки в червні 2015 року за допомогою онлайн-сервісів було оформлено 460,9 тис. квитків на потяги дальнього сполучення. А загалом за перше півріччя подорожуючі замовили через Інтернет 881,1 тис. проїзних документів. Це становить близько 41,2% від загальної кількості оформлених квитків (2 млн 140,6 тис).

 

Як зазначають у пасажирській службі, порівняно з минулим роком кількість інтернет-бронювань зросла на 7,4%. Так, у 1 півріччі 2014 року вона становила 820,8 тис квитків.

 

Стабільним попитом користуються також електронні проїзні документи (ЕПД). Такий різновид квитків є дуже вигідним для пасажирів із точки зору економії часу. Адже ЕПД можна роздрукувати самостійно, минаючи касу, і пред’явити провідникові під час посадки до вагона.

 

Так, протягом січня-червня 2015 р. пасажири Придніпровської залізниці оформили 298,6 тис. електронних проїзних документів, тобто близько третини (33,9%) від загальної кількості квитків, реалізованих за цей час онлайн.

 

Нагадаємо, що забронювати чи придбати квитки та ЕПД пасажири можуть на офіційному сайті Укрзалізниці за посиланням http://booking.uz.gov.ua/