Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

0988 21Серед пасажирів Придніпровської залізниці зростає популярність послуги замовлення та придбання проїзних документів через Інтернет.

Тільки в червні 2015 року за допомогою онлайн-сервісів було оформлено 460,9 тис. квитків на потяги дальнього сполучення. А загалом за перше півріччя подорожуючі замовили через Інтернет 881,1 тис. проїзних документів. Це становить близько 41,2% від загальної кількості оформлених квитків (2 млн 140,6 тис).

 

Як зазначають у пасажирській службі, порівняно з минулим роком кількість інтернет-бронювань зросла на 7,4%. Так, у 1 півріччі 2014 року вона становила 820,8 тис квитків.

 

Стабільним попитом користуються також електронні проїзні документи (ЕПД). Такий різновид квитків є дуже вигідним для пасажирів із точки зору економії часу. Адже ЕПД можна роздрукувати самостійно, минаючи касу, і пред’явити провідникові під час посадки до вагона.

 

Так, протягом січня-червня 2015 р. пасажири Придніпровської залізниці оформили 298,6 тис. електронних проїзних документів, тобто близько третини (33,9%) від загальної кількості квитків, реалізованих за цей час онлайн.

 

Нагадаємо, що забронювати чи придбати квитки та ЕПД пасажири можуть на офіційному сайті Укрзалізниці за посиланням http://booking.uz.gov.ua/