Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Якщо люди зрозуміють, що їхня робота контролюється, то дисципліна й відповідальність повернуться, - Євген Кравцов

За рік Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Маріуполя у три рази, - Євген Кравцов

До кінця листопада Укрзалізниця на 50 % оновить вагони на Маріупольському напрямку, - Євген Кравцов

В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відкрив особистий профіль у Facebook

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

0988 21Серед пасажирів Придніпровської залізниці зростає популярність послуги замовлення та придбання проїзних документів через Інтернет.

Тільки в червні 2015 року за допомогою онлайн-сервісів було оформлено 460,9 тис. квитків на потяги дальнього сполучення. А загалом за перше півріччя подорожуючі замовили через Інтернет 881,1 тис. проїзних документів. Це становить близько 41,2% від загальної кількості оформлених квитків (2 млн 140,6 тис).

 

Як зазначають у пасажирській службі, порівняно з минулим роком кількість інтернет-бронювань зросла на 7,4%. Так, у 1 півріччі 2014 року вона становила 820,8 тис квитків.

 

Стабільним попитом користуються також електронні проїзні документи (ЕПД). Такий різновид квитків є дуже вигідним для пасажирів із точки зору економії часу. Адже ЕПД можна роздрукувати самостійно, минаючи касу, і пред’явити провідникові під час посадки до вагона.

 

Так, протягом січня-червня 2015 р. пасажири Придніпровської залізниці оформили 298,6 тис. електронних проїзних документів, тобто близько третини (33,9%) від загальної кількості квитків, реалізованих за цей час онлайн.

 

Нагадаємо, що забронювати чи придбати квитки та ЕПД пасажири можуть на офіційному сайті Укрзалізниці за посиланням http://booking.uz.gov.ua/