Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Під час церемонії з нагоди завершення робіт з прокладання тунелюУ рамках будівництва швидкісної залізничної гілки Єрусалим – Тель-Авів завершено роботи з прокладання другого з двох найдовших залізничних тунелів у Ізраїлі. Його протяжність становить 11,6 км.

 

 

6 жовтня пройшла церемонія з нагоди завершення робіт із прокладання тунелю. У ній взяли участь Б. Нетаніягу, прем'єр-міністр Ізраїлю, І. Кац, міністр транспорту та безпеки на дорогах, Б. Цафрір, гендиректор Управління залізниць Ізраїлю тощо.
«Проект із прокладання швидкісної залізної гілки Тель-Авів – Єрусалим — найбільший із проектів у транспортному будівництві в Ізраїлі на сьогоднішній день, — заявив І. Кац. — Ми споруджуємо тунелі, спрямовані на поліпшення якості життя громадян Ізраїлю і на зміцнення зв'язку з Єрусалимом. Очікується, що роботи завершаться наприкінці 2017 року. Це буде перша електрифікована залізнична лінія в Ізраїлі».

 

За темою: В Ізраїлі завершено прокладання найдовшого тунелю.