Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

Тунель Коннаут: Ведуться роботи з укріплення (фото TfL)У межах запуску мережі Crossrail завершено відновлення 136-річного тунелю Коннаут.

 

Тунель було збудовано у 1878 році. Виконаний у стилі тодішньої вікторіанської епохи до свого закриття у 2006 році він був частиною Північної Лондонської Лінії. Наразі ведуться роботи з його поглиблення та укріплення. У наступному році будуть укладені колії та улаштовані системи автоматики і телемеханіки.
Раніше через заплановане зростання пасажиропотоку після завершення мережі Crossrail було реконструйовано станцію Редінг.

 

Довідково. Мережа Crossrail — це майбутня система високошвидкісної залізниці в Лондоні. Її будівництво ведеться з 2009 року. Оператором мережі буде MTR Corp Ltd.