Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

БТКУ рамках проекту створення залізничної магістралі Баку – Тбілісі – Карс (БТК) на території Грузії завершено будівництво ділянки між станціями Марабда і Карцахі.

 

 

Перші три етапи передбачають реабілітацію, реконструкцію та будівельні роботи на ділянці БТК Марабда – Тетріцкаро протяжністю 29,2 км, ділянці Тетріцкаро – Цалка (49,7 км) і ділянці Цалка – Ахалкалакі (74,1 км).
Останній етап робіт на території Грузії передбачає будівництво ділянки залізниці Ахалкалаки-Карцахі-кордон з Туреччиною протяжністю 26,3 км, ділянки протяжністю 4,5 км до станції Ахалкалакі і 156-метрового залізничного моста Гирбулаг.
Третій етап робіт завершує будівництво споруд, мостів і будівель, а також укладання залізничного полотна.
Протяжність грузинської ділянки тунелю становить 2070 м, і в даний час прокладено вже 960 м тунелю.
Здача залізниці в експлуатацію передбачена на 2015 рік. Пікова пропускна здатність коридору складе 17 млн т вантажів на рік. На початковому етапі цей показник буде перебувати на рівні одного мільйона пасажирів і 6,5 млн т вантажів.

 

За темою: Перспективи створення транспортного коридору через Азербайджан.