Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

А. Пивоварський, Міністр інфраструктури УкраїниНаприкінці тижня Міністр інфраструктури, А. Пивоварський, розпочинає інтерв’ювання претендентів на керівні посади в аеропорти «Бориспіль» і «Львів» та Укрзалізницю.

 

 

 

За інформацією прес-центру Міністерства інфраструктури України, 30 січня заступники Міністра та експерти компаній TalentAdvisors, ЕBS та Deloitte сформують рекомендації щодо короткого списку (short-list) кандидатів по кожній позиції за результатами спілкування з претендентами.
Цього ж дня розпочнуться співбесіди А. Пивоварського, Міністра інфраструктури України, після яких він сформує список фіналістів, для подання на номінаційний комітет. Під час інтерв’ю з Міністром кандидати повинні презентувати план розвитку підприємства, на управління яким претендують. Громадськості фіналістів відбору буде презентовано наступного тижня.
Детально про етапи, критерії оцінювання та іншу інформацію про проведення відбору можна дізнатися на сайті Міністерства інфраструктури України.