Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

2436813 originalДля перевезення багажу (вантажобагажу) жителі Придніпров’я можуть скористатися послугами багажного вагона, який віднедавна курсує Придніпровською залізницею у сполученні Харків – Москва – Харків.

Зокрема, по парних числах неділь вагон відправляється у складі поїзда № 20 Харків – Москва до Бєлгорода, звідки по непарних числах понеділка вирушає до Москви-Курської у складі поїзда № 74 Кривий Ріг\Дніпропетровськ – Москва.

У зворотному напрямку відправляється по парних числах вівторка у складі поїзда № 73 Москва – Кривий Ріг\Дніпропетровськ до Бєлгорода, звідки по непарних числах середи вирушає до Харкова у складі поїзда № 19 Москва – Харків.

За потреби у послугах цього багажного вагона жителі регіону можуть звертатися до багажних відділень вокзалів Кривий Ріг та Дніпропетровськ.