Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Латвійська залізницяПід час візиту А. Матісса, міністра транспорту Латвії, підписано угоду міністерства з Даугавпильською думою про співпрацю при реалізації низки важливих проектів.

 


Для Даугавпілса пріоритетним буде будівництво нового шляхопроводу через залізничні колії в районі вулиць Смілтенес – Кандавас. Другий проект стосується громадського транспорту. Під час зустрічі з керівниками самоврядувань Латгалії і Латгальського регіону планування Я. Лачплесіс, голова Даугавпильської міської думи, підкреслив, що мова йде про розвиток не тільки Даугавпілса, а й усього регіону. Представники галузі докладно розповіли про плани на найближчі роки з розвитку та залізниці та супутньої інфраструктури. У 2015 році на ремонт латвійських доріг планується виділити з бюджету понад €320 млн.