Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця Туркменістану Новий локомотив планується використовувати під час відкриття нової дороги Казахстан – Туркменістан – Іран.

 

 

Загалом після визначення вантажопотоку поїздів на новій ділянці залізниця Туркменістану планує закупити до 18 одиниць тепловозів. Завод із випуску вітчизняних дизельних локомотивів випустив вже понад 280 ТЕ33А. Ця техніка зарекомендувала себе не тільки на полігоні залізниць Казахстану, але і показала вражаючі результати в процесі експлуатації на сталевих магістралях Таджикистану, Киргизстану, України і під час різних випробувань в Росії та Естонії.
Але робота на підприємстві зосереджена не тільки на виведенні казахстанських тепловозів на світовий ринок, співробітниками заводу щодня освоюється виготовлення нових деталей і вузлів для вітчизняних тепловозів. Крім того, в планах локомотивобудівників — випуск пасажирських тепловозів ТЕП33А. Технічне завдання до нової техніки розроблено та затверджено казахстанськими фахівцями та провідними інженерами компанії зі світовим ім'ям «General Electric», за ліцензією якої і ведеться виготовлення вітчизняної тяги тепловоза.