Залізниця Туркменістану закупить близько 18 казахських тепловозів для нової залізниці

Залізниця Туркменістану Новий локомотив планується використовувати під час відкриття нової дороги Казахстан – Туркменістан – Іран.

 

 

Загалом після визначення вантажопотоку поїздів на новій ділянці залізниця Туркменістану планує закупити до 18 одиниць тепловозів. Завод із випуску вітчизняних дизельних локомотивів випустив вже понад 280 ТЕ33А. Ця техніка зарекомендувала себе не тільки на полігоні залізниць Казахстану, але і показала вражаючі результати в процесі експлуатації на сталевих магістралях Таджикистану, Киргизстану, України і під час різних випробувань в Росії та Естонії.
Але робота на підприємстві зосереджена не тільки на виведенні казахстанських тепловозів на світовий ринок, співробітниками заводу щодня освоюється виготовлення нових деталей і вузлів для вітчизняних тепловозів. Крім того, в планах локомотивобудівників — випуск пасажирських тепловозів ТЕП33А. Технічне завдання до нової техніки розроблено та затверджено казахстанськими фахівцями та провідними інженерами компанії зі світовим ім'ям «General Electric», за ліцензією якої і ведеться виготовлення вітчизняної тяги тепловоза.