Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

МОЗ УкраїниНа початку лютого Мінінфраструктури та Мінохорони здоров’я ініціюють проведення селекторної наради для обговорення порядку фінансування та перепідпорядкування медзакладів Укрзалізниці до місцевих органів влади.

 

 

 

28 січня Міністр інфраструктури А. Пивоварський та Міністр охорони здоров’я О. Квіташвілі, заступники міністрів — А. Терещенко та О. Кава, голова Федерації профспілок транспортників В. Ткачов, керівники профільних департаментів Міністерств та Укрзалізниці прийняли рішення про необхідність роз’яснення компетенції органів влади стосовно виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» у частині передачі відомчих медичних закладів залізничного транспорту в комунальну власність та їх фінансування.
З 1 січня фінансування закладів охорони здоров’я Мінінфраструктури, що обслуговують працівників та пасажирів залізничного транспорту, передбачено з місцевих бюджетів. На сьогодні все ще проходить процес включення цих медичних закладів до мережі управління МОЗ на місцевому рівні.
«Питання перепідпорядкування та фінансування вирішується. Залізничники та медперсонал цих лікарень можуть не хвилюватися. А з місцевими органами влади ми активізуємо роботу щодо прискорення процедури перепідпорядкування їм цих медичних закладів та виконання порядку їх фінансування», — наголосив А. Пивоварський, Міністр інфраструктури.