Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

МОЗ УкраїниНа початку лютого Мінінфраструктури та Мінохорони здоров’я ініціюють проведення селекторної наради для обговорення порядку фінансування та перепідпорядкування медзакладів Укрзалізниці до місцевих органів влади.

 

 

 

28 січня Міністр інфраструктури А. Пивоварський та Міністр охорони здоров’я О. Квіташвілі, заступники міністрів — А. Терещенко та О. Кава, голова Федерації профспілок транспортників В. Ткачов, керівники профільних департаментів Міністерств та Укрзалізниці прийняли рішення про необхідність роз’яснення компетенції органів влади стосовно виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» у частині передачі відомчих медичних закладів залізничного транспорту в комунальну власність та їх фінансування.
З 1 січня фінансування закладів охорони здоров’я Мінінфраструктури, що обслуговують працівників та пасажирів залізничного транспорту, передбачено з місцевих бюджетів. На сьогодні все ще проходить процес включення цих медичних закладів до мережі управління МОЗ на місцевому рівні.
«Питання перепідпорядкування та фінансування вирішується. Залізничники та медперсонал цих лікарень можуть не хвилюватися. А з місцевими органами влади ми активізуємо роботу щодо прискорення процедури перепідпорядкування їм цих медичних закладів та виконання порядку їх фінансування», — наголосив А. Пивоварський, Міністр інфраструктури.