Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство освіти України Для того щоб отримати знижку для покупки залізничного квитка, студентам і учням ПТУ треба перевірити свої дані в Єдиній електронній базі.

 

 

При купівлі залізничного квитка всі дані студентських та учнівських квитків з 1 жовтня будуть звірятися з Єдиною державною електронною базою Міністерства освіти. Отримати знижку на проїзд студенти вузів та учні ПТУ зможуть тільки за умови, що всі дані співпадуть (номер студентського, ПІБ). 

Щоб перевірити свої дані, можна скористатися сервісом «Перевірка студентського / учнівського квитка за даними ЄДЕБО». Якщо дані не збігаються або відсутні, треба звернутися в адміністрацію навчального закладу.
А після того, як електронна база пройде тестування, студенти зможуть купувати квитки через онлайн сервіс уже зі знижкою.