Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Усе білВантажні перевезенняьше залізничних операторів створюють партнерства або спільні сервіси з внутрішніми логістичними хабами і з портовими терміналами. Директор поромної компанії Stena Line по Росії, Прибалтиці та СНД А. Тауріньш вважає, що  консолідація відбувається не тільки між ними, але й загалом усередині ринку вантажоперевезень.

 

 


З падінням вантаження посилилася консолідація залізничних вантажних перевезень: якщо в 2013 році на частку 10 найбільших операторів доводилося тільки 54% усіх вантажоперевезень, то за підсумками I кварталу 2014 року — майже 60%. Ця тенденція дозволяє збільшити кількість логістичних схем, куди включено залізничний транспорт. Наступним кроком буде вбудовування сервісу в розклад суднових ліній та інтеграція ланцюжків поставок в їхню мережу. Саме це реалізували Stena Line і Трансконтейнер, забезпечуючи доставку вантажів зі Скандинавії в Поволжі за єдиною накладною і за чітким розкладом. Це приклад мультимодального лінійного сервісу, що об'єднує в собі сухопутну доставку по території Швеції, поромний перехід до латвійського Вентспілса і далі відправку по залізниці з гарантією транзитного часу і збереження вантажу. Головна перевага консолідації не тільки залізничних, а й мультимодальних операторів у синхронізації обсягів транспортного потоку.