Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Усе білВантажні перевезенняьше залізничних операторів створюють партнерства або спільні сервіси з внутрішніми логістичними хабами і з портовими терміналами. Директор поромної компанії Stena Line по Росії, Прибалтиці та СНД А. Тауріньш вважає, що  консолідація відбувається не тільки між ними, але й загалом усередині ринку вантажоперевезень.

 

 


З падінням вантаження посилилася консолідація залізничних вантажних перевезень: якщо в 2013 році на частку 10 найбільших операторів доводилося тільки 54% усіх вантажоперевезень, то за підсумками I кварталу 2014 року — майже 60%. Ця тенденція дозволяє збільшити кількість логістичних схем, куди включено залізничний транспорт. Наступним кроком буде вбудовування сервісу в розклад суднових ліній та інтеграція ланцюжків поставок в їхню мережу. Саме це реалізували Stena Line і Трансконтейнер, забезпечуючи доставку вантажів зі Скандинавії в Поволжі за єдиною накладною і за чітким розкладом. Це приклад мультимодального лінійного сервісу, що об'єднує в собі сухопутну доставку по території Швеції, поромний перехід до латвійського Вентспілса і далі відправку по залізниці з гарантією транзитного часу і збереження вантажу. Головна перевага консолідації не тільки залізничних, а й мультимодальних операторів у синхронізації обсягів транспортного потоку.