Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

 Поїзд CSRСтворено Міжнародний альянс з проектування рейкових транспортних засобів.

 

 

 

Міжнародний альянс з проектування рейкових транспортних засобів був створений за участі CSR Sifang, China Industrial Design Association, European Design Alliance, Університету Цінхуа та інших дизайнерських агентств, університетів і підприємств із понад 40 країн, включаючи Швейцарію, США, Німеччину, Францію, Італію, Японію та Іспанію.
CSR Corp заявив, що альянс був створений з метою «сприяти науково-технічним інноваціям в області рейкових транспортних засобів, співпрацювати у виробництві, навчанні і дослідженнях для загального розвитку, надає платформу для експертів, науковців та підприємств у цій області для проведення теоретичних досліджень і повідомляти про результати і домогтися прямої інтеграції Китаю до останніх міжнародних проектів». Альянс планує проводити наукові конференції кожні два роки.