Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Вагони Bpmz 20–90На початку жовтня на Головному вокзалі в Празі залізнична компанія RegioJet офіційно представила свій новий дизайнерський вагон RegioJet — ASTRA.

 

 

Це перший поїзд в Європі, де сенсорні екрани з мультимедійною системою вбудовані прямо в шкіряні сидіння. Вагони Bpmz 20–90 розробила і справила спеціально на замовлення RegioJet румунська вагонобудівний компанія Astra Vagoane Calatori з м. Арад. Вагон буде експлуатуватися на перевезеннях другого класу. На ньому можна буде відправитися з Праги до Острави за CZK190 (€7) і з Праги в Кошице за €9. Під час поїздки пасажири зможуть дивитися фільми різних жанрів і користуватися Інтернетом, завдяки LCD-екранам із мультимедійною системою MOD і USB-портом, які будуть вмонтовані в шкіряне крісло перед ними.