Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Ділянка лінії Пойпет – Сісофон25 липня у місті Пойпет у Кампучії (Камбоджі) відбулася церемонія, що ознаменувала початок роботи з відновлення транскордонної залізниці до Таїланду. У церемонії взяли участь заступник міністра Камбоджі з громадських робіт і транспорту Гуан Сун і постійний секретар із транспорту Таїланду С. Трайсут.

 

 

 

Присутні оглянули 43-метровий міст на кордоні з Таїландом. Реконструкція цього моста є одним із пріоритетних завдань, включаючи будівництво 42 км нових колій (шириною 1000 мм) між існуючою камбоджійською залізничною станцією Сісофон і містом Пойпет та 6-кілометрової лінії  залізниці Таїланду до Араніапратхете. Курсування поїздів на лінії Араніапратхете – Пойпет було відсутнє з 1970-х років.
Уряд Таїланду вже погодився профінансувати проект модернізації 176-кілометрової лінії від Араніапратхете до Сиб Као, що на північному заході від Бангкока, на суму ฿2,8 млрд.