Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Національні транспортна та логістична стратегії повинні мати чіткі критерії та конкретний план дій, – Євген Кравцов

Укрзалізниця системно оновлює пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Звинувачення на адресу ПАТ «Укрзалізниця» з боку гірничо-металургійного комплексу - це банальний шантаж і лобізм, - Сергій Підгородецький

Діалог на актуальні теми: студенти Могилянки обговорили з ПАТ «Укрзалізниця» сучасні підходи до КСВ

У ПАТ «Укрзалізниця» запрацював проектний офіс

Конференц-кол з інвесторами за результатами діяльності в ІІІ кварталі/9 місяців 2017 року перенесено на 20 листопада

Інформація про мінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

Укрзалізниця ініціює посилення відповідальності за пошкодження залізничної інфраструктури

«Практика маніпулювання можливістю перегляду законтрактованої ціни має відійти у минуле», – Євген Кравцов

Залізничний міст до реконструкції18 вересня Південно-Західна магістраль презентуватиме оновлений залізничний міст через річку Протока у Білій Церкві.

 

Цим мостом курсують поїзди зі східних, центральних та південних регіонів: із Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Миколаївської областей на захід країни до станцій Чоп, Ужгород, Ізов, Мостиська та зворотно. Щодня цією ділянкою прямує 17 пар пасажирських, 6 пар приміських та 30–40 пар вантажних поїздів.
Реконструкція мосту тривала 3 місяці. Роботи проводилися без припинення руху поїздів, із застосуванням унікальних технологій. Після ремонту мосту швидкість руху поїздів підвищено до 100 км/год (раніше 25 км/год). Термін експлуатації самого мосту подовжено щонайменше на 50 років.
Залізничний міст у білій Церкві було збудовано у 1876 році. Через корозійні пошкодження, зношеність елементів проїжджої частини, пошкодження опорних балок він перебував на межі аварійного стану. Без проведення капітального ремонту, рух поїздів на цій ділянці було б припинено.