Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізничний міст до реконструкції18 вересня Південно-Західна магістраль презентуватиме оновлений залізничний міст через річку Протока у Білій Церкві.

 

Цим мостом курсують поїзди зі східних, центральних та південних регіонів: із Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Миколаївської областей на захід країни до станцій Чоп, Ужгород, Ізов, Мостиська та зворотно. Щодня цією ділянкою прямує 17 пар пасажирських, 6 пар приміських та 30–40 пар вантажних поїздів.
Реконструкція мосту тривала 3 місяці. Роботи проводилися без припинення руху поїздів, із застосуванням унікальних технологій. Після ремонту мосту швидкість руху поїздів підвищено до 100 км/год (раніше 25 км/год). Термін експлуатації самого мосту подовжено щонайменше на 50 років.
Залізничний міст у білій Церкві було збудовано у 1876 році. Через корозійні пошкодження, зношеність елементів проїжджої частини, пошкодження опорних балок він перебував на межі аварійного стану. Без проведення капітального ремонту, рух поїздів на цій ділянці було б припинено.