Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Краснолиманська дирекція залізничних перевезеньНа одній із найбільших ділянок Донецької залізниці — Краснолиманській дирекції залізничних перевезень — залізничники власними силами вже відновили 57 об'єктів колійного господарства із 79 пошкоджених внаслідок бойових дій на суму близько 4,8 млн грн.

 

 

Щоб забезпечити безперебійне перевезення пасажирів і вантажів, залізничники намагаються власними силами і в стислі терміни відновлювати колії та інші важливі об'єкти, пошкоджені в результаті бойових дій на сході України. Всього для відновлення всіх пошкоджених об'єктів Краснолиманської дирекції буде витрачено орієнтовно 6 млн грн.
У Департаменті Укрзалізниці підрахували, що з початку бойових дій всього пошкоджено 369 об'єктів колійного господарства орієнтовною вартістю 18 млн грн, з яких 253 вже відновлено на суму близько 13 млн грн.