Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

1803 175831Вантажообіг імпортних залізничних перевезень в Україні в 2015 році прогнозується на рівні 19,336 млрд тонн-кілометрів, що на 2,1% більше, ніж в 2014 році і є найбільшим показником з імпорту, починаючи з 1996 року.

 

Згідно з текстом пояснювальної записки до фінансового плану залізниць України на 2015 рік, текст якої оприлюднено на веб-сайті Міністерства інфраструктури України, в імпортній структурі перевезень, основним видом вантажів заплановані перевезення вугілля, нафтопродуктів і руди, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Обсяг транзитних перевезень в розрізі вантажообігу в 2015 році прогнозується на рівні 29,34 млрд тонн-кілометрів, що на 4,2% менше, ніж в 2014 році і є найменшими за останні п'ять років.

При формуванні обсягів транзитних перевезень враховано, що в рамках Митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану діє спрощена система митного контролю транзитних вантажів, тому майже 90% обсягів українського транзиту формується в цих країнах. Основними транзитними вантажами залишаться руда, нафтопродукти, вугілля.

Обсяги перевезень нафтопродуктів зменшилися за рахунок сирої нафти з РФ, через часткової переорієнтації на порти Росії.

Перевезення азотних добрив з РФ зменшилися через невеликого попиту закордонних споживачів, враховуючи стагнацію ринку добрив. У такій ситуації підприємства переорієнтують реалізацію азотних добрив на внутрішній ринок.

У свою чергу експортні перевезення заплановані на рівні 89,262 млрд тонн-кілометрів, що на 5,2% менше, ніж в 2014 році.

"Зменшення експортних перевезень планується за рахунок зниження обсягів перевезення будматеріалів і вугілля, враховуючи потребу в них на внутрішньому ринку. Руда, яка поставляється на українські металургійні підприємства в зоні АТО (враховуючи зменшення їх виробництва або зупинку) йтиме на експорт. Зменшення обсягу перевезення щебеню прогнозується у зв'язку зі скороченням замовлень від підприємств РФ ", - повідомляється в пояснювальній записці.

Відповідно до неї, в даний час завантаження потужностей більшості металургійних заводів, розташованих у східній частині України залишається зниженою через брак коксу та залізорудної сировини.