Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

За 9 місяців цього року на 28% зросли обсяги перевезення зернових вантажів залізничним транспортом України до 27,4 млн тонн

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

Залізничники-захисники територіальної цілісності України отримають матеріальну допомогу

У зв’язку з колійними роботами з 16 по 27 жовтня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко

Укрзалізниця збудує цех унікальної технології капремонтів пасажирського рухомого складу

1803 175831Вантажообіг імпортних залізничних перевезень в Україні в 2015 році прогнозується на рівні 19,336 млрд тонн-кілометрів, що на 2,1% більше, ніж в 2014 році і є найбільшим показником з імпорту, починаючи з 1996 року.

 

Згідно з текстом пояснювальної записки до фінансового плану залізниць України на 2015 рік, текст якої оприлюднено на веб-сайті Міністерства інфраструктури України, в імпортній структурі перевезень, основним видом вантажів заплановані перевезення вугілля, нафтопродуктів і руди, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Обсяг транзитних перевезень в розрізі вантажообігу в 2015 році прогнозується на рівні 29,34 млрд тонн-кілометрів, що на 4,2% менше, ніж в 2014 році і є найменшими за останні п'ять років.

При формуванні обсягів транзитних перевезень враховано, що в рамках Митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану діє спрощена система митного контролю транзитних вантажів, тому майже 90% обсягів українського транзиту формується в цих країнах. Основними транзитними вантажами залишаться руда, нафтопродукти, вугілля.

Обсяги перевезень нафтопродуктів зменшилися за рахунок сирої нафти з РФ, через часткової переорієнтації на порти Росії.

Перевезення азотних добрив з РФ зменшилися через невеликого попиту закордонних споживачів, враховуючи стагнацію ринку добрив. У такій ситуації підприємства переорієнтують реалізацію азотних добрив на внутрішній ринок.

У свою чергу експортні перевезення заплановані на рівні 89,262 млрд тонн-кілометрів, що на 5,2% менше, ніж в 2014 році.

"Зменшення експортних перевезень планується за рахунок зниження обсягів перевезення будматеріалів і вугілля, враховуючи потребу в них на внутрішньому ринку. Руда, яка поставляється на українські металургійні підприємства в зоні АТО (враховуючи зменшення їх виробництва або зупинку) йтиме на експорт. Зменшення обсягу перевезення щебеню прогнозується у зв'язку зі скороченням замовлень від підприємств РФ ", - повідомляється в пояснювальній записці.

Відповідно до неї, в даний час завантаження потужностей більшості металургійних заводів, розташованих у східній частині України залишається зниженою через брак коксу та залізорудної сировини.