Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

У новому графіку руху поїздів на 2017/2018 рік ми забезпечуємо сполучення з усією Україною та найбільше покриття з країнами ЄС, – Євген Кравцов

Станом на 5 грудня продано вже стільки квитків, як за ввесь минулий рік, – Євген Кравцов

У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» придбає 60 купейних вагонів та модернізує 260 пасажирських вагонів, – Євген Кравцов

У листопаді 2017 року Укрзалізниця прискорила обіг зерновозів

Увага! Змінено час початку заходу на 15:00. Запрошуємо ЗМІ 5 грудня на прес-конференцію в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцо

Євген Кравцов: на виконання доручення Уряду Укрзалізниця відкриває продаж квитків на поїзди до країн Європейського Союзу

Інформація про замінування Центрального залізничного вокзалу не підтвердилася

На Центральному вокзалі у Києві перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

У новорічні дні призначені додаткові рейси швидкісних поїздів з Києва до Тернополя та Запоріжжя

На ділянці Пологи – Комиш-Зоря маріупольського напрямку збільшено кількість вантажних поїздів до 21

1803 175831Вантажообіг імпортних залізничних перевезень в Україні в 2015 році прогнозується на рівні 19,336 млрд тонн-кілометрів, що на 2,1% більше, ніж в 2014 році і є найбільшим показником з імпорту, починаючи з 1996 року.

 

Згідно з текстом пояснювальної записки до фінансового плану залізниць України на 2015 рік, текст якої оприлюднено на веб-сайті Міністерства інфраструктури України, в імпортній структурі перевезень, основним видом вантажів заплановані перевезення вугілля, нафтопродуктів і руди, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Обсяг транзитних перевезень в розрізі вантажообігу в 2015 році прогнозується на рівні 29,34 млрд тонн-кілометрів, що на 4,2% менше, ніж в 2014 році і є найменшими за останні п'ять років.

При формуванні обсягів транзитних перевезень враховано, що в рамках Митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану діє спрощена система митного контролю транзитних вантажів, тому майже 90% обсягів українського транзиту формується в цих країнах. Основними транзитними вантажами залишаться руда, нафтопродукти, вугілля.

Обсяги перевезень нафтопродуктів зменшилися за рахунок сирої нафти з РФ, через часткової переорієнтації на порти Росії.

Перевезення азотних добрив з РФ зменшилися через невеликого попиту закордонних споживачів, враховуючи стагнацію ринку добрив. У такій ситуації підприємства переорієнтують реалізацію азотних добрив на внутрішній ринок.

У свою чергу експортні перевезення заплановані на рівні 89,262 млрд тонн-кілометрів, що на 5,2% менше, ніж в 2014 році.

"Зменшення експортних перевезень планується за рахунок зниження обсягів перевезення будматеріалів і вугілля, враховуючи потребу в них на внутрішньому ринку. Руда, яка поставляється на українські металургійні підприємства в зоні АТО (враховуючи зменшення їх виробництва або зупинку) йтиме на експорт. Зменшення обсягу перевезення щебеню прогнозується у зв'язку зі скороченням замовлень від підприємств РФ ", - повідомляється в пояснювальній записці.

Відповідно до неї, в даний час завантаження потужностей більшості металургійних заводів, розташованих у східній частині України залишається зниженою через брак коксу та залізорудної сировини.