Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Японські швидкісні потягиРозглядається можливість будівництва нової залізничної лінії в Північно-Східному коридорі (Northeast Corridor, NEC), який пов'язує великі адміністративні, фінансові та промислові центри країни.

 

У разі реалізації проекту, час у дорозі, наприклад, між Вашингтоном і Нью-Йорком скоротиться до менш ніж 60 хв порівняно з 3 год, як нині. Залізниця в тому числі охопить Філадельфію і Бостон.
Для просування своїх високошвидкісних технологій японці зареєстрували у Вашингтоні компанію The Northeast Maglev (TNEM) і залучили до її команди безліч політиків, включаючи колишніх губернаторів Пенсільванії, Нью-Джерсі і Нью-Йорка і двох колишніх секретарів США з транспорту.
Відзначимо, що в США наразі розпочалися підготовчі роботи з будівництва першої високошвидкісної залізниці в країні, яка зв'яже Сан-Франциско, Лос-Анджелес і Сан-Дієго.