Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Б. Остапюк, генеральний директор УкрзалізниціУкрзалізниця планує відмовлитися від особистого страхування пасажирів і ввести страхування відповідальності перевізника, а також провести відкриті конкурси на всі види страхування на залізниці.

 

 

«Замість страхування від нещасних випадків безпосередньо пасажира, яке він сам собі оплачує, бо це страхування входить у вартість квитка, буде введено страхування відповідальності перевізника, за що платитиме сам перевізник. До того ж це дозволить запропонувати пасажиру більш комплексний захист, адже ризики пов'язані не тільки з життям, а з втратою чи пошкодженням багажу тощо», — повідомив Б. Остапюк, генеральний директор Укрзалізниці.
За його словами, такий підхід до страхування більш європейський. Аналогічне перетворення вже впровадили в минулому році залізничники в Росії.

 

Нагадаємо, раніше СК «Інтер-Поліс» і медична служба Укрзалізниці спільно розробили та затвердили програми добровільного медичного страхування для працівників і пенсіонерів залізничної галузі.