Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Б. Остапюк, генеральний директор УкрзалізниціУкрзалізниця планує відмовлитися від особистого страхування пасажирів і ввести страхування відповідальності перевізника, а також провести відкриті конкурси на всі види страхування на залізниці.

 

 

«Замість страхування від нещасних випадків безпосередньо пасажира, яке він сам собі оплачує, бо це страхування входить у вартість квитка, буде введено страхування відповідальності перевізника, за що платитиме сам перевізник. До того ж це дозволить запропонувати пасажиру більш комплексний захист, адже ризики пов'язані не тільки з життям, а з втратою чи пошкодженням багажу тощо», — повідомив Б. Остапюк, генеральний директор Укрзалізниці.
За його словами, такий підхід до страхування більш європейський. Аналогічне перетворення вже впровадили в минулому році залізничники в Росії.

 

Нагадаємо, раніше СК «Інтер-Поліс» і медична служба Укрзалізниці спільно розробили та затвердили програми добровільного медичного страхування для працівників і пенсіонерів залізничної галузі.