Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Дитячий оздоровчий заклад ім. Л. ШевцовоїНа Одеській залізниці введено в експлуатацію новий корпус відомчого дитячого оздоровчого табору ім. Л. Шевцової. Будівництво корпусу завершено за підтримки керівництва магістралі та особисто генерального директора Укрзалізниці Б. Остапюка.

 

Будівництво нового корпусу дитячого оздоровчого табору ім. Л. Шевцової було розпочато у грудні 2012 року. Триповерховий спальний корпус нараховує 36 кімнат,  розрахований на одночасне розміщення 126 відпочивальників. Корпус із загальною площею 2 тис. м2 збудовано з цегли, утеплено пінополістирольними плитами та оздоблено декоративною штукатуркою. Влаштовано всі електрокомунікації, системи водопостачання та каналізації, пожежну сигналізацію, встановлено металопластикові вікна тощо. Кімнати облаштовано необхідними меблями та інвентарем.
Також працівниками структурних підрозділів служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд було проведено роботи з благоустрію прилеглої території табору.


Нагадаємо, у пансіонаті «Галичина», що належить Львівській залізниці, у вересні цього року також буде відкрито додатковий житловий корпус.