Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Дитячий оздоровчий заклад ім. Л. ШевцовоїНа Одеській залізниці введено в експлуатацію новий корпус відомчого дитячого оздоровчого табору ім. Л. Шевцової. Будівництво корпусу завершено за підтримки керівництва магістралі та особисто генерального директора Укрзалізниці Б. Остапюка.

 

Будівництво нового корпусу дитячого оздоровчого табору ім. Л. Шевцової було розпочато у грудні 2012 року. Триповерховий спальний корпус нараховує 36 кімнат,  розрахований на одночасне розміщення 126 відпочивальників. Корпус із загальною площею 2 тис. м2 збудовано з цегли, утеплено пінополістирольними плитами та оздоблено декоративною штукатуркою. Влаштовано всі електрокомунікації, системи водопостачання та каналізації, пожежну сигналізацію, встановлено металопластикові вікна тощо. Кімнати облаштовано необхідними меблями та інвентарем.
Також працівниками структурних підрозділів служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд було проведено роботи з благоустрію прилеглої території табору.


Нагадаємо, у пансіонаті «Галичина», що належить Львівській залізниці, у вересні цього року також буде відкрито додатковий житловий корпус.