Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Страхування пасажирівОголошено результати відкритого конкурсу з відбору страховика для здійснення обов'язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.

 

 

Придніпровська залізниця обрала СТ «Домінанта» для особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах міжобласного, міжміського і міжнародного сполучення, а також на маршрутах приміського сполучення.
Південна залізниця також визначила, що «Домінанта» буде страхувати пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах міжобласного, міжміського і міжнародного сполучення.
Нагадаємо, 7 жовтня на Львівській, Одеській, Придніпровській, Південній та Південно-Західній залізницях відбулося розкриття конкурсних пропозицій по відбору компанії-страховика.